Kalbėdamasis su gerbėjais oficialiame forume, studijos „Slightly Mad Studios“ vadovas Ianas Bellas atskleidė, kad jam ir jo komandai nepavyksta išgauti norimos kadrų kaitos iš „Wii U“ skirtos lenktynių simuliatoriaus „Project CARS“ versijos. Jis taip pat išreiškė viltį, jog „Nintendo“ artimiausiu metu oficialiai pristatys savo naujos kartos konsolę, apie kurią ši kompanija pranešė kovą. Ši esą galėtų būti tinkamesnė platforma „Project CARS“ negu „Wii U“.

„<…> Šiuo metu žaidimas „Wii U“ konsolėje veikia 23 kadrų per sekundę dažniu. Laukiame/tikimės techninės įrangos anonso „E3″ parodoje…“, – kodėl su nekantrumu laukia „E3″, paaiškino „Slightly Mad Studios“ vadovas.

Paprašytas patikslinti, ar turi omenyje naują „Nintendo“ konsolę, kodiniu pavadinimu „NX“, jis tą patvirtino.

„Nuoširdžiai kalbant, arba mes rimtai apkarpome išvaizdą, arba mes žiūrime į naują „Nintendo“ konsolę“, – atrašė I. Bellas ir dar kartą patvirtino anksčiau paskelbtą informaciją, jog „Wii U“ skirta „Project CARS“ versija atvaizduojama 720p (1280×720) raiška.

„Jei jie [„Nintendo“] neanonsuos ko nors „E3″ parodoje ar greitai po jos, turėsime likti prie jos [„Wii U“ versijos]“, – ar verta laukti „Wii U“ versijos atsakė „Slightly Mad Studios“ vadovas.

Jis pridūrė, kad pasiekti su ja 30 kadrų per sekundę įmanoma, tačiau tam gali prireikti „velniškai daug darbo“.

„Kita vertus, pasiekus pusiaukelę, „Nintendo“ gali anonsuoti naują konsolę (apie tai, beje, nieko nežinau, tačiau esu girdėjęs „gandus“). Mūsų žaidimas galėtų būti geriausias dalykas pasiekęs tą konsolę vairavimo simuliatorių žanre“, – mintimis su kitu gerbėju dalinosi I. Bellas.

„Project CARS“ debiutavo Europoje gegužės 7 dieną ir buvo išleistas asmeniniams kompiuteriams bei „Xbox One“ ir „PlayStation 4″ konsolėms. Žaidimas buvo kuriamas ir „Xbox 360″ bei „PlayStation 3″ konsolėms, tačiau joms skirtos versijos galiausiai buvo atšauktos.