Atrodo, šie metai Wii bus lūžio metais, nes pagaliau į šią platformą ateina ne tik šiokiadieniniai (angl. casual žaidimai), bet ir skirti rimtiems žaidėjams. Žinoma, jų buvo šioje platformoje ir ankščiau, tačiau šiais metais jų kiekis bus net kelis kartus išaugęs. Beto, atrodo, rimtiems žaidėjams žaidimų pasiūla linkusi tik augti. Vadinasi, Wii pagaliau tampa žaidimų platforma, orentuota į didžiulį įvairiai galvojančių žaidėjų ratą.

Animales de la Muerte

Išleidimo data: Pirmasis 2009 ketvirtis
Nuorodos: Žaidimo profilis (Wii)

Tai žaidimas, kuris turi puikią grafiką, tačiau pakankamai žiaurus. High Voltage Software mums nusprendė paruošti žaidimą, kuris pasakos apie meksikietišką zoologijos parką, kuriame mes atsidursime su savo pagrindiniu herojumi. Čia turėsime išnaikinti atsiradusius zombius, kurie negailestingai pradėjo žudyti gyvūnus.

Cursed Mountain

Išleidomo data: Kažkada šiais metais
Nuorodos: Oficialus žaidimo puslapis, Žaidimo profilis (Wii)

Deep Silver mums šiais metais žada išskirtinį Wii konsolei skirtą siaubo išlikimo žaidimą. Kaip ir pavadinimas sako, mes atsidursime kalnuose, dideliuose Himalajų kalnynuose ieškosime neseniai čia dingusio savo brolio. Žaisdami į kelionę teks pasiimti įvairiausios pagalbos, kaip alpinistai, piligrimai ar paprasti miestelio gyventojai.

Dance Dance Revolution Winx Club

Išleidomo data: 2009 kovas
Nuorodos: Žaidimo profilis (Wii)

Žaidimas, kuriame teks daug šokti, turėsime valdyti šokėjus ir atlikinėti užduotus šokių elementus. Nintendo žaidimą žada pristatyti šių metų pradžioje.

Dance Dance Revolution: Disney Grooves

Išleidimo data: 2009 kovo 7
Nuorodos: Žaidimo profilis (Wii)

Šiais metais sulauksime dar vieno DDR žaidimo, kuriame šį kartą turėsime galimybę šokti su įvairiais Disney sukurtais veikėjais, tokiais kaip peliukas Mikis, Donaldas, Daisy, Minnie, Goofy ir kitais. O šokti teks pagal populiariausias Disney sukurtas melodijas. Žaidimas turėtų būti iš ties smagus!

Deadly Creatures

Išleidimo data: 2009 Vasario 13
Nuorodos: Žaidimo profilis (Wii)

Žaidime žaisime už šarvuotą Skorpioną ir tylųjį Tarantulą, kuriems dykumos dykynėse, tam kad išgyventų, teks susiremti su daugybe priešų: Juodąja našle, Vapsva, Giliu ar driežu. THQ žaidimas prekyboje pasirodyti turėtų jau vasario pradžioje.

EA Sports Active

Išleidimo data: 2009 gegužė
Nuorodos: Oficialus žaidimo puslapis, Žaidimo profilis (Wii)

Tai žaidimas, kurio metu žmogus iš tikrųjų treniruosis, kompiuterinis treneris mums bežaidžiant nurodys kokius veiksmus atlikinėti, o naujos sistemos pagalba tai bus fiksuojama ir pačiame žaidime. Nuo šiol kiekvieną dieną treniruotis galėsime daug smagiau.

Endless Ocean 2: Beautiful Ocean

Išleidimo data: Kažkada šiais metais
Nuorodos: Žaidimo profilis (Wii)

Žaidimas, kuriame pasinersime į žydrosios jūsos dugną bei tyrinėsime jį vis atrasdami kažką naujo. Tai jau antra žaidimo dalis, kuri žada būti ne tik gražesnė, bet ir daug turtingesnė, nei pirmoji. Naujoje dalyje kūrėjai žada daug daugiau gyvūnų bei užduočių.

Gravitronix

Išleidimo data: Kažkada šiais metais
Nuorodos: Oficialus žaidimo puslapis, Žaidimo profilis (Wii)

Tai veiksmo žaidimas, skirtas aštuoniems žaidėjams, kurie matydami tokį pat vaizdą, kaip ir priešininkai, turės juos nugalėti naudodami savo skirtingą judėjimo schemą.

The House of the Dead: Overkill

Išleidimo data: 2009 vadario 10
Nuorodos: Oficialus žaidimo puslapis, Žaidimo profilis (Wii)

Overkill, tai išskirtinis Wii konsolei kuriamas žaidimas, paremtas tokio pat pavadinimo zombių žudymo frančize. Naujasis The House of the Dead pasakos apie Vokietijos, Leipciglo miestą užplūdusiais zombiais, kurie pasklinda po rajonus ir viską naikina. Žaidime gausime net 70 misijų, kuriose turėsime progą pasireikšti, naikinant nelauktus įsibrovėlius. Kūrėjai teigia, kad bus įvairių galimybių susidoroti su priešais, tuo įsitikinti galėsime jau vasarį.

LIT

Išleidimo data:Kažkada šiais metais
Nuorodos: Žaidimo profilis (Wii)

LIT, tai galvosūkių siaubo žaidimas, kuris kuriamas WayForward studijos. Žaidime tapsime Deiku, kuris monstrų užplūdusioje aukštojoje mokykloje, bandys surasti savo merginą. Čia ne tik teks surasti savo merginą, tačiau ir sugebėti pačiam išlikti, nes monstrai nebus draugiški. Kūrėjai taip pat džiaugiasi, kad nedažnas siaubo žaidimas leidžia galimybę dar ir galvosūkiams. Ką gi, kai žaidimas pasirodys, turėsime galimybę patys įsitikinti, kaip kūrėjams pavyko toks siaubo ir galvosūkių elementų sujungimas.

Last Flight

Išleidimo data: pirmas 2009 ketvirtis
Nuorodos: Žaidimo Profilis (Wii)

Dar vienas kovos žaidimas, kuris pasakos apie lėktuve paslaptinga liga apkrėstus žmones, kurie pavirto vampyrais. Du žmonės, kuriems pavyko neapsikrėsti: Amerikietis virėjas ir ponia ilga suknele imsis misijos išgelbėti lėktuvą ir save, bei saugiai pasiekti namus. Virėjas turės galimybę švaistytis savo mėsai kapoti skirta kapokle, na o jaunoji juodaplaukė gražuolė, kaip pirmi žaidimo vaizdai parodo, darbuosis botagu.

Line Attack Heroes

Išleidimo data: 2009 gruodžio 31
Nuorodos: Žaidimo profilis (Wii)

Tai visiškai naujas žaidimas, kurio kūrimu užsiima japonų kūrėjų „Grezzo Games“ studija. Apie žaidimą pirmą kartą prabilta praėjusių netų Nintendo konferencijoje, spalį. Apie žaidimą, informacijos dar nėra, nes kūrėjai kol kas tai nutyli. Žinoma tik tai, kad tai nuotykių žaidimas, kuris turėtų jau šiais metais pasiekti žaidėjus. Tiesa, pirmuosius žaidimo vaizdus kūrėjai mums jau atskleidė.

MadWorld

Išleidimo data: 2009 kovo 31
Nuorodos: Oficialus žaidimo puslapis, Žaidimo profilis (Wii)

Apie šį žaidimą dauguma tikriausiai girdėjo. Juodai baltos spalvos ir daug skerdynių. Žaidimo istorija irgi neišskirtinė, vėl mirtinas virusas ir gatvėse chaosas. Žaidimo kūrėjai „Platinum Games“ ir „Sega“ ruošia gerą smurto dozę, mat žaidime turėsime galimybę žudyti beveik bet kuo, tiek grandininiais pjūklais, tiek ir gatvėse nulaužtais kelio ženklais. Tiesa, kūrėjai žaidime kraujo spalvos pakeisti nežada, ji tokia kokia ir turi būti. Nors žaidimas yra išties žiaurus, tačiau, rodos, jis žada būti tikrai kokybiškas.

Major Minor’s Majestic March

Išleidimo data: 2009 kovas
Nuorodos: Žaidimo profilis (Wii)

Tai linksmas žaidimas, kuriame turėsime galimybę būti muzikinio parado vadovu, tačiau ne viskas taip paprasta, turėsime rungtis su kitais ir įrodyti, kad musų surengtas paradas yra geriausias. Žaidime bus nemažai instrumentų, kuriuos dalinsime jo dalyviams. Žaidimas pasirodyti turėtų kovo mėnesį.

Muramasa: The Demon Blade

Išleidimo data: 2009 lapkritis
Nuorodos: Oficialus žaidimo puslapis, Žaidimo profilis (Wii)

Žaidimas paremtas japonų senovine legenda apie mistinę Genroku erą, kurioje valdė patyręs šogunas Tsunayoshi Tokogawa. Šis valdovas buvo galingas, tačiau pasaulį užvaldo piktasis demonas, kuris pasauliui atneša chaosą. Žaidime teks valdyti pasirinktinai, vyrą arba moterį nindzes, kurie turės atskleisti savo sugebėjimus ir gelbėti pasaulį nuo įsivyravusio blogio.

Overlord: Dark Legend

Išleidimo data: Kažkada šiais metais
Nuorodos: Žaidimo profilis (Wii)

Leidėjai nusprendė sėkmingos frančizės, Overlord, nuotykius perkelti ir į Wii konsolę. Šį kartą žaidimo kūrimu užsiima Climax Studija. Na, o Triumph studios (žaidimo autoriai) jau darbuojasi ties 2 žaidimo dalimi kitose platformose. Kaip ir kiekviename Overlordo žaidime, taip ir šiame mes turėsime galimybę plėsti savo blogio imperiją, ją stiprinti ir grąžinti. O valdyti taip pat turėsime Overlordą, tik šį kart tai bus jaunas ir naujas Overlordas, kuris valdys savo Minionų armijas tam, kad užvaldytų žemes.

Punch-Out!!

Išlidimo data: 2009 vasara
Nuorodos: Žaidimo profilis (Wii)

Punch-Out!! Tai kovos žaidimas, kur savo sugebėjimus demonstruosime bokso ringe. Šį smagų žaidimą mums ruošia Nintendo ir Boxing studijos.

Samurai Warriors 3

Išleidimo data: Kažkada šiais metais
Nuorodos: Žaidimo profilis (Wii)

Koei ir Omega Force šiais metais mums žada jau trečią karių Samurajų dalį, kurioje vėl kovosime, Japonijos legendinėje Sengoku eroje, su įsivyravusiu blogiu. Žaidimas Turėtų pasirodyti jau šiais metais, tačiau tikslios datos kūrėjai dar neskelbia.

Sin and Punishment 2

Išleidimo data: 2009 vasara
Nuorodos: Žaidimo profilis (Wii)

Žaidimas, kuriame turėsime atsilaikyti prieš didelę priešo armiją Su priešu kovoti teks ne tik ant žemės, tačiau pakilti į orą ir taip sunaikinti priešą.

Sonic and the Black Knight

Išleidimo data: 2009 kovo 13
Nuorodos: Oficialus žaidimo puslapis, Žaidimo Profilis (Wii)

Sega jau šiais metais žada pratęsti legendinio mėlyno, pašėlusio žmogeliuko nuotykius! Mažasis Sonikas sugrįžta naujuose nuotykiuose, kuriuose šį kartą kovos su Juoduoju Riteriu bei jo armija. Naujasis Sonic žaidimas pasirodyti turi jau kovo mėnesio viduryje išskirtinei Wii konsolei.

Spyborgs

Išleidimo tada: Kažkada šiais metais
Nuorodos: Žaidimo profilis (Wii)

Pasaulis vėl pavojuje, piktadariai vėl kėsinasi į taiką, todėl šį kartą apginti gėrį ryžtasi penki visiškai skirtingi herojai. Kiekvienas su savo ypatingomis galiomis: kovos stiliumi, ašmenuota ginkluote, akrobatiniais riedlenčių sporto sugebėjimais ar kitais įgūdžiais, kovos su pamišusiais blogiečiais. Žaidimas, atrodo, žada būti iš tikrųjų spalvingas ir linksmas, o pasirodyti turėtų šiais metais.

Swords & Soldiers

Išleidimo data: 2009 vasaris
Nuorodos: Oficialus žaidimo puslapis, Žaidimo profilis (Wii)

Žaidimas suteiks galimybę žaisti už Vikingus, Actekus bei dar vieną naciją, kurios kūrėjai kol kas neatskleidžia. Žaidime turėsime nugalėti priešininkų armijas, o tai padaryti kiekviena nacija galės su jai būdingais specialiais burtais bei sugebėjimais.

Yoga Wii

Išleidimo data: 2009 antra pusė
Nuorodos: Oficialus žaidimo puslapis, Žaidimo profilis (wii)

Tai dar vienas žaidimas, kuris mokys sportuoti, na o šį kartą, mokys užsiiminėti Yoga. Turėsime puikią galimybę išmokti daugybę yogos pratimų savo namuose.

Wii Sports Resort

Išleidimo data: 2009 antra pusė
Nuorodos: Žaidimo profilis (Wii)

Dar vienas žaidimas, demonstruojantis naujas galimybes. Žaidime rasime daugybę sporto šakų, kuriose turėsim sudalyvauti. Žaisti galėsime ir su draugais.

Runaway 2: The Dream of the Turtle

Išleidimo data: 2009 vasario 13
Nuorodos: Oficialus žaidimo puslapis, Žaidimo profilis (Wii)

Šioje žaidimo dalyje keliausime po pasaulį ir tyrinėsime daugybę gražių ir skirtingų vietovių, teks pabuvoti ir džiunglėse ir Aleskoje bei kitose vietose. Taip pat mūsų laukia ir daug itin įdomių galvosūkių, kuriuos teks spręsti keliaujant po pasaulį.

Red steel 2

Išleidimo data: 2009 pabaiga
Nuorodos: Žaidimo Profilis (Wii)

Ubisoft žada ir antrąją dalį pirmojo asmens, veiksmo žaidimui, „Red Steel“, kuriamą išskirtinai Wii konsolei. Tiesa, kol kas dar tiksliai nėra aišku, ar žaidimas pasirodys šiais metais, tačiau visgi labiau tikėtina jį išvysti dar šiemet. Pats žaidimas žada būti dar smagesnis ir tikroviškesnis, nei praėjusi dalis.

Dead Space

Išleidimo data: 2009 gruodis
Nuorodos: Oficialus žaidimo puslapis, Žaidimo profilis (Wii)

EA šiais metais Wii konsolei taip pat pasiūlys „Dead Space“ žaidimą, perkeltą iš kitų platformų ir specialiai pritaikytą prie Wii valdymo. Žaidimo pasirodymas numatomas metų pabaigoje.