„Need for Speed: Most Wanted“ gali likti paskutiniuoju „Need for Speed“ serijos žaidimu, išleistu „Wii U“ konsolei. „Need for Speed: Rivals“, kuriamas net penkioms skirtingoms platformoms, šiai konsolei nepasirodys.

Nors žaidimą kurianti studija „Ghost Games“ nevengia pabrėžti, kad „Rivals“ yra naujos kartos technologijomis paremtas žaidimas, tai, kad „Wii U“ konsolė paliekama šalikelėje, neturi nieko bendro su jos techninėmis charakteristikomis.

„Nuoširdžiai kalbant, tai nėra dalykai, apie kuriuos labai mėgčiau detaliai kalbėti. „Wii U“ versija [kalbama apie „NFS: Most Wanted“ – games.lt] pareikalavo daug papildomo darbo, prie jos dirbo labai daug žmonių, žinot? – puslapiui thesixthaxis.com sakė „Need for Speed: Rivals“ kūrybinis vadovas Craigas Sullivanas.

„Ir ji nebuvo labai gerai perkama, atsižvelgiant į „Wii U“ rinką. Norėjau, kad ji parduotų daugiau, nes į ją įdėjome šitiek daug darbo, patikėkite manimi. Norėjau, kad ji taptų didesne nei tapo, tas pats liečia ir „Vita“ versiją.

[„Rivals“ – thesixthaxis.com] keliauja į sistemas su nauja technine įranga, ir Tu privalai apsispręsti, kam skirsi daugiausiai pastangų. Du šimtai prie šio žaidimo dirbančių kūrėjų, ruošdami tiek daug skirtingų versijų, gali nuveikti tik tiek ir tiek, taigi mes turime judėti į tą pusę, kurioje žaidimo laukia didesnė auditorija, ir mes dabar ten esame“, – „Electronic Arts“ sprendimą nekurti „Wii U“ versijos argumentavo C. Sullivanas.

Svetainės „VGChartz“ duomenimis, „Wii U“ skirtos „Need for Speed: Most Wanted“ versijos pardavimai sudarė tik 50 tūkst. kopijų. Iš jų daugiau nei pusė buvo parduota JAV.