Jungtinėje Karalystėje „Reklamos Standartų Agentūrai“, atsakingai už reklamų priežiūra, neseniai užkliuvo vieno „Electronic Arts“ žaidimo „Tiger Woods PGA Tour 09“ televizijos reklama, kuris buvo pripažinta klaidinanti.

Šioje reklamoje buvo rodomas pats Woodsas, mojuojantis „Wii“ pulteliu, tačiau tuo pat metu buvo transliuojami ne „Wii“ versijos žaidimo vaizdai, o „Xbox 360“. Bet pasirodo šitaip išsisukti nėra labai lengva, nes atsirado žiūrovų pastebėjusių netikslumus ir pranešusius atitinkamoms tarnyboms.

Savo gynybinėje kalboje, „EA“ pareiškė „ASA“ agentūrai, kad „Wii“ versijos vaizdo medžiaga „buvo netinkamos transliacijai kokybės“. Taip pat buvo pažymėta, kad reklamos pabaigoje pasirodė aiškus užrašas, teigiantis, jog žaidimas yra prieinamas visoms konsolėms.

Tačiau agnetūra taip pat lengvai nepasidavė ir nors pripažino užrašo veiksmingumą, visgi nurodė, kad „Wii“ pultelio naudojimas ir „Xbox 360“ versijos demonstravimas galėjo suklaidinti nemažai žiūrovų. „EA“ buvo nurodyta daugiau nebetransliuoti šios reklamos, kol joje nebus įvykdyti reikiami pakeitimai.