„Warner Bros. Interactive Entertainment“ ir „DC Entertainment“ šiandien patvirtino, jog asmeniniai kompiuteriai bei konsolės „Xbox 360“, „PlayStation 3“ ir „Wii U“ sulauks savosios „Batman: Arkham Origins Blackgate“ versijos.

Apie tai, kad iki šiol tik nešiojamoms „PlayStation Vita“ ir „Nintendo 3DS“ konsolėms išleistas žaidimas bus perleistas kitoms platformoms, buvo aišku jau anksčiau.

Kai „Steam“ duomenų bazėje buvo aptiktas įrašas apie šį žaidimą, tuo dar buvo galima abejoti, kadangi čia dažnai atrandama įrašų apie neegzistuojančias žaidimų versijas, pavyzdžiui, apie AK skirtą „Halo 3„. Tačiau kai „Xbox Marketplace“ pasirodė oficialus „Batman: Arkham Origins Blackgate – Deluxe Edition“ puslapis su daugybe informacijos, pasidarė visiškai aišku, kad „Steam“ įrašas nebuvo atsitiktinumas ir kad greitai sulauksime oficialaus anonso. Štai jo ir sulaukėme.

Be paties šonu slenkančio veiksmo žaidimo, kokiu yra „Batman: Arkham Origins Blackgate“, „Deluxe Edition“ siūlys naują žemėlapio ir užuominų sistemą, erdvinį 5.1 garsą ir visiškai įgarsintą siužetinę liniją. Šioje versijoje taip pat bus visi iki šiol išleisti veikėjų kostiumai ir vienas dar nematytas. Jam gauti reikės susikurti „Warner Bros. ID“.

„Batman: Arkham Origins Blackgate – Deluxe Edition“ pasirodys balandžio 2 dieną. Kainuos 16 svarų.