„Nintendo“, nors ir be galo nenoriai, bandė suteikti gilesnį žvilgsnį į Wii U konsolę. Tačiau atskleidė keletą detalių apie interaktyvų pultelį.

Interaktyvų pultelį sudarys liečiamas ekranas, kurį galėsite liesti tiek pirštais, tiek specialiai pritaikytų pieštuku. Taip pat visiems gerai pažįstami krypties mygtukai, keturi papildomi valdymo mygtukai kitoje pusėje. Kaip be dviejų analogų? Jie taip pat bus šiame pultelyje. Kitoje pusėje rasite du papildomus mygtukus, jei jums prireiks ką nors greitai įjungti, beje, jie puikiai pasitarnauja žaidžiant šaudykles. Pultelio viršuje rasite dar du mygtukus bei infraraudonųjų spindulių fiksuotoją.

Užtikrinti, jog tai tikrai modernus pultelis, jūs rasite akselerometrą bei gyroskopą, kurie jaus pultelio judėjimo greitį bei kryptį. Galu gale, jis ir vibruos bei geresniam bendravimui turės kamerą ir mikroskopą. O ar dar reikia minėti, jog galėsite prisijungti ausines, o jei ne – pultelis turi mažytes kolonėles. Garsą taip pat bet kada galėsite nustatyti. Atsirado ir ‘Home’ mygtukas, kuris sustabdys žaidimą ir nukels jus į pagrindinį konsolės langą, kur rasite atnaujinimus ir naujienas.

Get More: GameTrailers.com, Wii U – E3 2012: GamePad Presentation (Stream), PC Games, PlayStation 3, Xbox 360

 

O štai ir žaidimai, kurie išnaudos visas naujasias galimybes. Tai „Darksiders II“, „Mass Effect 3“ ir kiti.

Get More: GameTrailers.com, Wii U – E3 2012: 3rd Party Montage (Stream), PC Games, PlayStation 3, Xbox 360

Wii U konsolę planuojama išleisti paskutinį šių metų ketvirtį.

Games.lt