Dažnas vyresnio amžiaus žaidėjas, kalbėdamas apie klasikines šaudykles, apvertusias jų gyvenimą aukštyn kojomis prisimena „GoldenEye 007“. Tai epinis „Rare“ kūrinys, neprilygstamas perlas, žaidimų apie Džeimsą Bondą ir visų šaudyklių apskritai, tarpe.

Kad žaidimas atgimsta, žinoma, geros naujienos, bet kiek baugina studija, kuriai „Activision“ patikėjo darbus. „Eurocom“ garsėja kaip kompanija samdoma įvairiausiems B kategorijos perdirbiniams ir port’ams kurti. Antra vertus, jų sąskaitoje yra ir darbas su „Dead Space: Exctraction“. Tai kiek nuslopina slogias mintis… Užuot spėliojęs geriau suminėsiu jau žinomas naujojo „GoldenEye 007“ savybes.

Išskirtinai Wii žaidimas. Originalus „GoldenEye“ tapo „Nintendo 64“ konsolės pažiba, tad žaidimo perdirbinys nuo gimtosios vietos nenutolsta. Įdomu tik kiek „Nintendo“ fanų išsaugojo ištikimybę kompanijai per tuos trylika metų, prabėgusius nuo originalaus žaidimo pasirodymo.

„Split/Screen“ daugelio žaidėjų režimas, klasikiniai personažai. Naują „GoldenEye“ naudodami vieną konsolę galės žaisti iki keturių žmonių. Jų dėmesiui bus pateikta per 40 personažų, 8 klasikiniai Bondo personažai, 5 žemėlapiai, 3 standartiniai žaidimo režimai ir per 16 specialiųjų savybių, kurių dėka bus galima keisti standartinių režimų taisykles. Tokiu būdu bus įmanoma sukurti per 500 skirtingu žaidimo režimų. Vieni kitus pašaudyt galėsim ir tinkle. Tokiu atveju prie žaidimo galės prisijungti iki 8 žmonių.

Kokio pultelio pageidausit? Ko gero šauniausias sprendimas kuri padarė kūrėjai, tai galimybė pasirinkti pultelį kuriuo valdysim žaidimą. Žmonės kurių pažintis su „Nintendo“ prasidėjo nuo Wii galės ir toliau pyškint savo „Zaperiais“, kai tuo tarpu senieji „GoldenEye“ gerbėjai galės naudoti standartinius pultelius ir senas geras valdymo schemas. Įdomu, ar į valdymo schemų pasirinkimą bus kreipiamas dėmesys poruojant mačus tinkle. Jei ne…
Ką gi, kažkam artėja sunkios susitaikymų su nesėkmėmis dienos.

Dar daugiau naujienų iš E3!