Prasidėję kinų Naujieji metai, kuriuos globoja šuniškas avataras, į įvairius žaidimų pasaulius atnešė šventinę nuotaiką. Gausybė tinklo žaidimų nuo pat vasario 16-osios tradiciškai švenčia ne vieną savaitę ir žaidėjams siūlo įsitraukti į gausybę akcijų, vykstančių virtualiuose pasauliuose. Tačiau viena „Overwatch“ kūrėjų „Blizzard“ sugalvota akcija sulaukė ypatingo susidomėjimo.

Kompanija „Blizzard“ garsėja tokiomis žaidimų serijomis, kaip „World of Warcraft”, „Diablo”, „Hearthstone” ar „Starcraft“. 2016 metais šį įspūdingą žaidimų sąstatą papildė ir ypatingos sėkmės sulaukusi šaudyklė „Overwatch”. Žaidimas pelnė ne vieną prestižiniį apdovanojimą, o žaidimo kūrėjai kiekvienais metais skiria šimtus tūkstančių JAV dolerių žaidimo esporto turnyrams ir renginiams. O šiais metais „Overwatch” Naujuosius kinų metus pažymėjo ypatingu renginiu – šuniukų varžybomis „Puppy Rumble”.

Tiesioginio eterio metu „varžytis” į areną buvo įleisti benamiai šuniukai aprėdyti žaidimo personažais. Visos šios varžybos buvo pateiktos, kaip rimtas elektroninio sporto renginys su profesionaliu komentavimu, indivudualia kiekvieno dalyvio statistika ir kitais linksmais atributais.

Tačiau šis renginys nebuvo tik linkmas pokštas. „Puppy Rumble“ tikslas – skatinti domėjimasi benamių gyvūnų priglaudimu. Visus neeilinio „Overwatch“ renginio dalyvius buvo galima pasiimti į namus, o transliacijos intarpuose specialistai ir benamius gyvūnus priglaudę žmonės dalijosi patirtimi bei savo istorijomis, taip skatindami apsilankyti gyvūnų prieglaudose ir augintinį pasiimti iš ten.

Daugiau apie „Overwatch Puppy Rumble” galite sužinoti šios savaitės Žaismo DNR esporto naujienų laidoje: