Pasak Superdata raporto šiemet pasaulinė žaidimų rinka buvo verta daugiau nei 91 milijardo JAV dolerių. Kas mėnesį mes sulaukiame vis naujų ir be galo įspūdingų žaidimų. Vien per pastaruosius mėnesius sulaukėme ne vieno įspūdingo PC žaidimo – Destiny 2, Wolfenstein II: The New Colossus, Assasins’s Creed Origins bei Call of Duty: WW2 – tai tik keletas hitų, kurie jau sukasi mūsų kompiuteriuose. Vis tik daugelis žaidėjų šių įspūdingų žaidimų negali žaisti dėl senstelėjusios geležies, tad kartu su MSI Gaming paruošėme populiariausių šių dienų žaidimų sąrašą kiekvienam vardui priskirdami geriausiai tam tinkančius MSI nešiojamuosius kompiuterius.

Svarbu paminėti ir tai, kad renkantis nešiojamąjį kompiuterį pagal savo turimą biudžetą labai svarbu atkreiptį dėmesį į savo žaismo įpročius, darbinius poreikius ir kiek „nešiojamo“ nešiojamo kompiuterio norite; įvertinkite kur ir kaip žaidžiate – ar dažniau naudojate kompiuterio klaviatūrą ir ekraną ar jungiate išorinius įrenginius? Ar ketinate kompiuterį nešiotis į studijas, darbą ar kavinę? Ar galingus komponentus naudosite tik žaidimams ar planuojate dirbti su grafinėmis programomis? Tik atsakę į šiuos klausimus galėsite išsirinkti jums tinkamiausią variantą.

Tomb Raider, Witcher 3 ir kiti AAA žaidimai

Šie žaidimai pasižymi įtin aukštos kokybės grafikomis, tad naturalu, jog jiems reiks tikrai rimtos geležies norint žaisti sklandžiai. Į tokiems žaidimams tinkamus kompiuterius paprastai montuojama GTX 1070 ar dar geresnė vaizdo plokštė. Priklausomai nuo jūsų kompiuterio naudojimo įpročių, MSI siūlo net kelis variantus aukščiausios klasės žaismui.

Jei AAA klasės žaidimuose jums svarbiausia aukščiausios kokybės grafika, turėtumėte rinktis MSI GT62VR 7RE modelį, kuris turi aliuminiu dengtą korpusą ir yra apginkluotas išskirtine Cooler Boost 4 technologija su dvigubu termo moduliu skirtu CPU ir GPU aušinimui. Šio monstriuko apžvalgą rasite žemiau.

Na, o jei jums labiau prie širdies dar didesnė galia ir stilius, MSI ekspertai jums siūlo pro akis nepraleisti MSI GE73VR Raider, kuris visai neseniai šturmavo parduotuves ir išsiskiria ypač patraukliais naujais komponentais – SteelSeries klaviatūra su RGB pašvietimu ir Cooler Boost 5 technologija. Negana to, kompiuteris turi ir Full HD ekraną su 120Hz atkurimo dažniu bei 3ms atsako greičiu, tad kompiuteris ypač tiks greitų žaidimų mėgėjams, kuriuose svarbi kiekviena sekundė. Išsami kompiuterio apžvalga žemiau.

Grand Theft Auto V

Nors žaidimas jau pakankamai senas, tačiau vis dar be galo populiarus, o norint juo mėgautis jam vis dar reikia geros geležies net pagal šiandieninius standartus. Idealiu atveju nešiojamasis kompiuteris ant kurio sukasi GTA5 taip pat turėtų GTX 1070 ar net geresnę vaizdo plokštę. Be aukščiau minėtų kompiuterių, norint žaidimu mėgautis be trukdžių jums taip pat derėtų atkreipti dėmesį ir į MSI GT83VR Titan SLI, kuris iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti brangokas, tačiau, kaip ir Grand Theft Auto V, turėtų jus džiuginti ne vienerius metus. Išsami kompiuterio apžvalga žemiau.

PlayerUnknown‘s Battlegrounds

Norint mėgautis pastarųjų metų internet hitu PUBG jums reikės kompiuterio turinčio GTX 1060. Jei esate galios vergas MSI GE63VR 7RE Raider jums tiks puikiai. Tai šiek tiek paprastesnė GE73 versija, tačiau taip pat turi beveik visus didesnio brolio atributus – SteelSeries klaviatūrą su pašvietimu, Cooler Boost 5 aušinimo sistemą ir Full HD ekraną su puikiu atsako greičiu, kuris leis būti užtikrintiems savo šūvių taiklumu ir tiksliai atvaizduojamu vaizdu net chatoškose kovose.

Vis tik jei pastarasis variantas jums atrodo per brangus, galite rinktis GP62MVR 7RFX modelį, kuris taip pat puikiai tvarkosi su PlayerUnknown’s Battlegrounds keliamais sistemos reikalavimais.

Kitą vertus, jei jums svarbus stilius, o kompiuterį dažnai pernešate galite rinktis ir brangesnį GS63VR 7RFmodelį, kuris ypač patiks mėgstantiems žaisti bet kur – kompiuteris sveria vos 1,8 kg. Pastarasis modelis turi puikų Full HD ekraną su 120Hz atkurimo dažniu ir nuo kitų modelių skiriasi savo Cooler Boost Trinity aušinimo sistema su 5 aušinimo vamzdeliais. Aj… ir ar sakėme, kad perkant šį monstriuką taip pat gausite ir žaidėjų kėdę?

Overwatch ir CS:GO

Populiariausios šiuolaikinės šaudyklės valgo kiek mažiau kompiuterio resursų nei ankščiau paminėti žaidimai, tad joms tinka daugybė MSI nešiojamų kompiuterių. Norint žaisti aukštais grafiniais nustatymais jums užteks GTX 1050 vaizdo plokštės, tačiau, jei savo nustatymus norite laikyti ultra rėžime derėtų rinktis modelį su 1050Ti. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, kad jei ketinate šiuos žaidimus žaisti profesionaliai 120Hz ekranas yra privalomas.

Jei norite turėti ypač išvaizdų kompiuterį, kurį galėtumėte pademonstruoti LAN vakarėlio metu, MSI rekomenduoja pro akis nepraleisti MSI GE62 7RE modelio, kuris turi visus reikiamus atributus šioms populiarioms šaudyklėms.

Vis tik, jei už seną kompiuterį 1400 eurų gali pasirodyti daug, galite rinktis ir pigesnį variantą – MSI GL62M 7RDX. Šis kompiuteris skiriasi tuo, kad neturi specialaus klaviatūros pašvietimo, bet jei žybsėjimas tamsoje jums tik nereikalingas atributas – rinkitės būtent šį modelį.

Straipsnis parengtas bendradarbiaujant su MSI Gaming