„Rockstar Games“ perleis 2011-aisais išleistą detektyvinį trilerį „L.A. Noire“ dabartinės kartos platformoms. Žaidimas pasirodys „Nintendo Switch“, „Xbox One“ ir „PlayStation 4“ lapkričio 14 d. Taip pat bus išleista specialiai „HTC“ virtualios realybės akiniams „Vive“ skirta versija pavadinimu „L.A. Noire: The VR Case Files“, kurioje bus 7 bylos iš originaliojo žaidimo.

„Nintendo Switch“ versija bus išleista su visu žaidimu ir jam išleistu atsisiunčiamu turiniu. „L.A. Noire“ šioje konsolėje bus galima žaisti keliomis skirtingomis valdymo schemomis, tarp jų ir paremtomis gestais. Joms pasitarnaus platesnis kameros rakursas ir padėtis už herojaus peties. Žadama, jog „Switch“ versija išnaudos konsolės lietimui jautrų ekraną ir pažangesnes pultelių vibravimo galimybes. Apie kitus techninius patobulinimus neužsimenama.

Techniškai „L.A. Noire“ daugiausiai patobulės „PlayStation 4“ ir „Xbox One“ konsolėse, kuriose pasižymės geresniu apšvietimu, tikroviškesniais debesimis, naujais kameros kampais, aukštos rezoliucijos tekstūromis ir kitais patobulinimais, įskaitant 1920×1080 (1080p) vaizdo rezoliuciją, kuri „PlayStation 4 Pro“ ir „Xbox One X“ versijose atitiks 4K (3840×2160) standartą. Kaip ir „Switch“ versija, „L.A. Noire“ į šias platformas atkeliaus su visu pagrindiniu bei papildomu turiniu.