Lietuvių studijos No Brakes Games hitas Human Fall Flat tapo populiariausiu parsisiunčiamu Switch žaidimu Japonijoje 2018-aisiais. Nintendo interneto parduotuvėje jis aplenkė tokius grandus kaip Stardew Valley, Hollow Knight, Overcooked ir kitus.

Tai dar vienas „achievement unlocked“ ilgame Tomo Sakalausko sukurto žaidimo kelyje į didžiulę pasaulinę sėkmę. Išleistas dar 2016-ais kompiuteriams, Human Fall Flat netikėtai išpopuliarėjo YouTube platformoje: jį „pasigavo“ vieni didžiausių kanalų ir žaidimo klipai sulaukė šimtų milijonų peržiūrų. Vėliau žaidimas buvo išleistas konsolėms PlayStation 4, Xbox One ir galiausiai Nintendo Switch, o bendras parduotų žaidimo kopijų kiekis peršoko 5 milijonus vienetų.

Apie tai kaip šiam rodos paprastam fizikinių galvosūkių žaidimui pavyko sulaukti tokios sėkmės Tomas pasakojo viename iš žaidimų kūrėjų renginių.

Kol kas apie tolesnius Human Fall Flat ir No Brakes Games planus nepaskelbta. Žinome, kad studija plečiama ir tikėkimės po tokio šuolio Tomas sugalvos kuo dar nustebinti ne tik Lietuvą, bet ir žaidimų pasaulį.