Skaitmeninę detektyvinio veiksmo žaidimo „L.A. Noire“ versiją panorę įsigyti „Switch“ turėtojai pirmiausiai turės jai pasiruošti bent 32 GB talpos ir 60 MB/s spartos „MicroSD“ korteles, mat 32 GB talpos vidinėje konsolės atmintyje šiam 29 GB dydžio žaidimui trūks vietos. Kaip pastebi „Eurogamer“, vien operacinei sistema iš anksto rezervuoti 6,2 GB.

Tai bus jau antrasis toks atvejis po rugsėjį pasirodžiusio „NBA 2K18“, kuriam žaidėjai taip pat turėjo atskirai įsigyti atminties korteles. Šio žaidimo be atskiros atminties korteles nebuvo įmanoma žaisti net įsigijus fizinę kopiją, nes jis buvo įrašytas į 8 GB kortelę, o veikė tik parsisiuntus likusius 17 GB jo duomenų.

Fizinei „L.A. Noire“ versijai, įrašytai į 16 GB kortelę, reikės papildomai parsisiųsti 14 GB duomenų, todėl juos dar bus įmanoma nukreipti į vidinę „Switch“ atmintį. Už šį patogumą žaidėjai turės susimokėti papildomai.

Panašiai kaip „Nintendo 64“, „PlayStation“ ir „Saturn“ laikais, „Nintendo“ konsolei skirta žaidimo versija kainuos brangiau. Vietoje 39,99 €, už kuriuos dėžutėse bus pardavinėjamos „Xbox One“ ir „PlayStation 4“ versijos, už „Switch“ skirtą „L.A. Noire“ leidėja „Rockstar Games“ prašys 49,99 €. Skaitmeninės versijos kainuos po lygiai.

Dabartinės kartos konsolėms atnaujinta „L.A. Noire“ versija debiutuos lapkričio 14 d.