Šiandien tūkstančių žaidėjų rankas pasiekė Nintendo „Swich“. Pasaulį užkariauti siekianti žaidimų konsolė pristatė keletą unikalių sprendimų, o mes siekiame išsiaiškinti, ko galima tikėtis iš naujojo Nintendo kūrinio.
Didžiausiais pranašumas, kurį „Switch“ turi prieš rimčiausius konkurentus iš Xbox ar PlayStation – galimybė naudotis Nintendo konsole ne tik namie, bet prireikus ir lauke ar ilgesnėje kelionėje. Lyginant naująją konsolę su kitais nešiojamais žaidimų kompiuteriais, „Switch“ juos lenkia ekrano raiška bei galimybe greitai ir patogiai pavirsti tradicine konsole namuose.
Neblogas buvo ir sprendimas gaminti vieną pultelį, kuris akimirksniu gali pavirsti į du. Toks techninis sprendimas leidžia žaidėjams pereiti į kelių žaidėjų rėžimą be problemų, o šalia neturint draugo, „Joy-con“ vėl pataps vienetu.

Žaidimų fronte – šiek tiek naujovių. Po ne itin pasisekusios „Wii U“ konslolės, šalia  Nintendo frančizei įprastų Mario žaidimų bus galima rasti dar daugiau žinomiausių pavadinimų – įsigiję „Switch“ galės žaisti Skyrim, NBA 2K18, o futbolo mėgėjai skandins valandas FIFA žaidimuose. Taip pat kartu su konsole pasirodo ir žaidimas „1, 2, Switch!“, kuriame bus galima varžytis su draugais 20 skirtingų mažų žaidimų.
Tiesa, nereikėtų tikėtis, kad naujoji Nintendo konsolė išspręs jūsų egzistensinius klausimus, išplaus indus ir užpildys jūsų mokesčių deklaraciją – nors „Switch“ ir galima vadinti tobulu tarpininku tarp rimtų konsolių ir nešiojamųjų žaidimų kompiuterių, ji taip ir neturi didelio pranašumo kokioje nors srityje.

Išsamus konsolės testas jau kitą savaitę…