„Rage 2“ – kompiuterinis žaidimas, kurio pasirodymo laukia minios gerbėjų. Vistik, reikia pridurti, kad palaukti dar šiek tiek tikrai reikės – „Rage 2“ gegužės mėnesį bus išleistas PS4, PC bei Xbox One platformoms. Tačiau, tai dar ne viskas – yra žinių ir apie greičiau įvyksiančius dalykus. Pasirodo, jau kovo mėnesį, šio žaidimo leidėja „Bethesda“, surengs du didžiulius renginius – Sidnėjuje bei Melburne, skirtus šiam žaidimui pristatyti.

Renginių metu bus galima sužinoti daug intriguojančių naujienų apie šį žaidimą. Taip pat bus galima išvysti kai kuriuos jo elementus, detales; bus atskleistos ir net kelios paslaptys. Dar daugiau, kiekvieno laukia daug puikių emocijų bei nepamirštamų nuotykių. Be to, bus galima išgirsti ir tokių grupių muzikos, kaip „Slayer“ and „Judas Priest“, „Alice in Chains“, „Rise Against“, „Sum 41“, „Anthrax“, „Pennywise“, „Halestorm“ ir kitų.

Belieka tik pridurti, kad šio žaidimo gerbėjų laukia daug puikių akimirkų. Kovo 9 dieną renginys vyks Sidnėjuje, o kovo 11 – Melburne.

Pabaigai, puikųjį „Rage 2“ sukūrė „Avalanche Studio“ – švedų kompanija. Kaip žinia, ši šalis garsėja tokiomis puikiomis metalo grupėmis, kaip: „Amon Amarth“; „Opeth“; „The Gates“, „Flames“ ir kitos.