Kompiuterinių žaidimų gerbėjai puikiai žino, kiek daug jie reiškia žaidimus kuriančioms kompanijoms. Būtent todėl, pastarieji stengiasi nudžiuginti ne tik naujais žaidimais ar jų atnaujinimais, bet ir kitais sprendimais, kuriančiais pridėtinę vertę bei ryšį tarp kompanijų ir žaidėjų. Vienas tokių metodų yra ir renginių organizavimas. Na, o šį kartą norime plačiau papasakoti apie kvietimą į vieną iš jų.

Artėja Šv. Valentino diena ir žaidimus kurianti kompanija „Epic Games“ ta proga nusprendė visus „Fortnite“ žaidimo gerbėjus pakviesti į renginį. Renginys vadinsis „Share the love“ ir prasidės jau vasario 8 dieną. Tikimąsi, kad šio renginio dalyviai patirs daug puikių akimirkų. Prie jų prisidės ir kūrėjų staigmenos. Viena iš jų yra ta, kad kiekvienas renginio dalyvis, įvedęs specialų kodą, gaus „Cuddle Hurts“ nemokamai. Tačiau ir tai dar ne viskas – renginio dalyviai turės unikalią progą sudalyvauti su žaidimu susijusiuose iššūkiuose, apie kuriuos kiti (nedalyvaujantys renginyje), sužinos tik sezono pabaigoje.

Tie, kurie jau yra dalyvavę panašiuose renginiuose, puikiai žino, kad jie neįsivaizduojami ir be apdovanojimų. Ne išimtis ir „Share the Love“ – bus galima laimėti net 5 prizus. Taigi, kažkam labai pasiseks.

Kaip matyti, prieš akis – iš tiesų nuostabus renginys, kuriame netrūks gerų emocijų, prizų bei siurprizų. Tačiau, jei manote, kad linksmybės ties tuo ir baigiasi, nenusiminkite – renginiai ties „Share the love“ tikrai nesibaigs. Jau dabar pranešama apie dar du renginius – „Fortnite“ savaitgaliu, kurie įvyks vasario 15 – 17 ir vasario 22 – 24 dienomis.