„PlayStation 3“ konsolių savininkai pradeda atsikratyti savo įrenginių, nežiūrint į tai, kad „PlayStation Network“ servisas, kuris neveikė 26 dienas dėl hakerių išpuolių, jau pradeda po truputį funkcionuoti. Per pastarąsias kelias savaites ženkliai išaugo žmonių, norinčių apkeisti savo PS3 konsoles į „Xbox 360“ arba į grynuosius pinigus. Tokią informaciją skelbia „EDGE“, remdamasis mažmenininkų informacija.

Parduotuvės atkreipia dėmesį ir į tai, kad smuko PSN mokėjimo kortelių pardavimai bei išankstinių PS3 užsakymų skaičius. Apie „PlayStation Network“ serviso dalinį funkcionavimą „Sony“ paskelbė vakar. Japonų kompanija pažada, kad servisas veiks visose šalyse iki gegužės 31 dienos. Taip pat žaidėjai gaus kompensaciją – nemokamą „PlayStation Plus“ prenumeratą mėnesiui ir galimybę atsisiųsti kelis nemokamus žaidimus tiek PS3, tiek PSP platformoms.

„PlayStation Network“ ir „Qriocity“ servisai buvo atjungti šių metų balandžio 20 dieną. „Sony“ pranešė, kad atstatymo darbai truks kelias dienas, tačiau jie užsitęsė. Po savaitės korporacija pripažino, kad PSN nustojo veikti dėl hakerių atakos, kurios metu daugiau negu 77 milijonų PSN vartotojų informacija buvo pavogta, įskaitant jų vardus, adresus, elektroninio pašto adresus ir kreditinių kortelių numerius. Plačiau apie tai čia.

Gegužės 2 dieną „Sony“ neatlaikė dar vieno hakerių išpuolio – tą kartą įsibrovėliai gavo priėjimą prie asmeninės 24,6mln. vartotojų informacijos. „Sony“ dėl šių išpuolių kaltina hakerių grupuotę „Anonymous“, kuri pasisako už privatumą ir vartotojų teises.