Andersas Breivikas, įvykdęs teroristinį išpuolį Norvegijoje, per kurį žuvo 77 žmonės, reikalauja, kad jo turima PS2 konsolė būtų pakeista į PS3. 

Breivikas savo norus pateikė Prancūzų naujienų agentūrai „Agence France – Presse“ ir pareiškė, jog surengs bado streiką, jei į jo norus nebus atsižvelgta. Laiške jis rašo: „Kiti kalinamieji turi priėjimą prie rimtų suaugusiems skirtų žaidimų, kai tuo tarpu aš turiu teisę žaisti tik mažiau įdomius, vaikams skirtus žaidimus. Puikus to pavyzdys – Rayman Revolution, žaidimas, skirtas vaikams nuo trijų metų“.

Jis taip pat reikalauja patogesnės sofos arba kedės bei galimybės naudotis PC. Breivikas dabartines kalinimo sąlygas apibūdina kaip „kankinimą“. 

Breivikas, prieš įvykdydamas išpuolį buvo aktyvus „World of Warcraft“ bei „Call of Duty“ žaidėjas. Manoma, kad prieš išpuolį jis daug laiko praleido su „Call of Duty: Modern Warfare 2“ žaidimu. 2011-ųjų liepos 22 dieną jis susprogdino valdžios pastatą Osle, kur žuvo 8 žmonės, vėliau, jaunimo stovykloje nušovė dar 69 žmones. Po žudynių jis pasidavė pareigūnams ir dabar atlieka 21-erių metų laisvės atėmimo bausmę.