„YouTube“ kanalas „DigitalFoundry“ pasidalino „The Witcher 3: Wild Hunt“ filmuku, kuriame lyginama „PS4“ bei „Xbox One“ konsolių sparta. Tai kuri su raganiumi tvarkosi geriau?

Tiek „PS4“ tiek „Xbox One“ nesugeba išlaikyti stabilios 30 kadrų per sekundę kaitos. Kame reikalas? Prasta optimizacija? O gal tiesiog konsolės per silpnos? Vienaip ar kitaip, rezultatas kiek netikėtas  „Xbox One“ konsolėje žaidimas veikia truputį geriau. Ne tik geriau, bet ir retsykiais spaudžia daugiau nei 30 kadrų per sekundę. To priežastis greičiausiai yra ta, jog nors „Xbox One“ ir yra silpnesnė, tačiau šioje konsolėje raiška dinamiškai kinta tarp 900p ir 1080p, o ir kadrų kaita nėra užrakinta ties 30FPS, tuo tarpu „PS4“ konsolėje žaidimas veikia 1080p raiška, o kadrų kaita yra užrakinta su „vsync“, neleidžiančiu viršyti daugiau nei 30FPS.

Pilną „The Witcher 3: Wild Hunt“ spartos analizę tarp „PS4“ bei „Xbox One“ konsolių galite rasti tinklapyje „Eurogamer“. Kokioje platformoje jūs žaidžiate žaidimą? Ar teko susidurti su kadrų kaitos problemomis? Pasidalinkite savo įspūdžiais komentaruose žemiau.