Metų pradžia – laikas, kuomet įvairios kompanijos įvertina praėjusių metų pasiekimus. Ne išimtis yra ir kompiuterinius žaidimus kuriančios kompanijos. Viena iš jų, „Rockstar Games“, įvertinusi praėjusių metų rezultatus, pateikė puikią naujieną.

Na, o naujiena yra apie tai, kad vienas iš šios kompanijos sukurtų žaidimų – „Red Dead Redemption 2“, nustebino įspūdingais pardavimais – visame pasaulyje buvo parduota daugiau nei 23 milijonai kopijų. Savaime suprantama, įspūdingi žaidimų pardavimai padidino ir kompanijos pelną – jis išaugo net 1,2 mlrd. JAV dolerių. Beje, reikia pastebėti, kad vistik prie šio pelno išaugimo prisidėjo ne tik įspūdingi „Red Dead Redemption 2“ pardavimai, bet ir kitų žaidimų pardavimai, tokių, kaip „NBA 2K 19“, „NBA 2K 18“, „Grand Theft Auto Online“, „Grand Theft Auto V“, „Dragon City“ ir kt.

Beje, reikia pastebėti ir tai, kad „Red Dead Redemption 2“ pardavimai viršijo ir „Red Dead Redemption“ pardavimus. Palyginimui – „Red Dead Redemption“ buvo parduota tik 15 milijonų vienetų.