Šį kartą turim visai patrauklių prizą PS3 savininkams. „Monster Jam: Path of Destruction“ smagus žaidimukas apie Monster Truck‘us ir jų varžybas. 8 stadionai, 32 renginiai, daugiau nei 5 žaidimo režimai ir galimybė kurti savo monstrus. Žodžiu toks sąlyginai mėgėjiškas daiktas, bet patrauklus dar ir savo pakuote.

Kartu su žaidimu dėžutėje rasite mažą plastikinį vairą, kuris taps tikru žaidimo vairu jei į jį įmontuosite savo pultelį su „SixAxis“ funkcija. Kad pasaulyje nebūtų dviejų vienodų vairų, dėžutėje dar yra 25 teminiai lipdukai, kuriuos aš pats tiesą sakant susiklijuočiau kitur. Ant stalčiaus, pažymių knygelės ar panašiai!

Ką reikia padaryti norint gauti šansą laimėti šį komplektą? Ogi nieko labai ypatingo, tik paversti savo PS3 autotransporto priemone.

Nereikia jokio sudėtingo moding‘o ar kažko kas paveiktų jūsų konsolės našumą ir prekinę išvaizdą. Ne, ne (nors aišku mes ne prieš unikalius ir stogą raunančius darbus). Viskas ką reikia padaryti norint dalyvauti konkurse, tai užkelti savo PS3 ant ratų ar vikšrų ir tai nufotografuoti. Tiesą sakant, net iš popieriaus iškirpti ir greta dailiai pastatyti ratai tiks. Mums labai svarbu nuotraukoje matyti PS3 su arba ant ratų ir užrašą games.lt. Visos tokios nuotraukos dalyvaus konkurse.

Nugalėtoją rinksime burtų keliu, tačiau games.lt pasilieka sau teisę išrinkti nugalėtoją ir atsižvelgiant į vaizdą nuotraukoje. Jei kažkas atsiųs darbą kuris tiesiog gniauš kvapą savo išbaigtumu ir kokybe, žaidimą padovanosime be loterijos. Taip, kad šansų turit visi, o ar kas jais pasinaudos parodys laikas.

Savo nuotraukas (ar nuorodas į jas) iki kovo 8 dienos siųskite adresu artojas@games.lt. Laiško pavadinime (subject) įrašykite PS3 monstras, o pačiame laiške nurodykite savo nick. Laiškai neatitinkantys šių reikalavimų bus perduoti Monster Jam stadionams sutraiškymui.

Atminkite, kad games.lt visų talpinamų nuotraukų plotis (kol kas) 450 taškų, turėkite tai galvoje siųsdami savo darbus. Iš 3MB nuotraukos mums jokios naudos, tik užkimštas pašto vamzdis :).

Už įsteigtą prizą dėkojame „Topo centrui“.