Leidėjas „Activision“ oficialiai anonsavo „GoldenEye 007: Reloaded“, skirtą Xbox 360 ir PS3 konsolėms. Kaip teigiama, tai bus didžiausias ir geriausias „GoldenEye“.

„Eurocom“ taip pat planuoja išleisti next-gen HD „GoldenEye“ perdirbinį, kuris veiks 60-ties kadrų per sekunde dažniu. Jis taip pat palaikys PlayStation Move, bet ne Kinect.

„Esame nepaprastai susijaudinę, laukdami GoldeEye 007: Reloaded debiuto, skirto milijonams Bondianos fanams, kurie maldavo žaidimo išleidimo Sony ir Microsoft namų konsolėms.“ – teigė „Activision“ atstovas David Oxford. – „O dabar, su pilnai veikiančiu PlayStation Move, žaidimo fanai žaidimą galės žaisti daugiau būdų, nei kada nors anksčiau.“

GoldenEye 007 pernai išėjo Nintendo Wii kosolei, atkurdama klasišką Džeimso Bondo istoriją su aktorium Daniel Craig vietoj originalaus Pierce Brosnan.

„Žaidimas žada būti vienas geriausių ir interaktyvausių Bondianos žaidimų iki šiol. Tai puiki galimybė PlayStation fanams patirti vieną ikoniškiausių ir labiausiai veiksmu pasižyminčią šaudyklę, naudojantis PlayStation Move Sharpshooter‘iu.“ – teigė SCEA vyresnysis vice prezidentas Rob Dyer.

„Apjungiant „GoldenEye 007: Reloaded“ ir PlayStation Move Sharpshooter‘į, mes plečiame PlayStation judesių jutiklio naudojimą pramogoms, taip pat suteikdami progą „hardcore“ žaidėjams pasinerti į pukią šaudyklę“

„GoldenEye 007: Reloaded“ pasižymės vizuališkai tikroviškomis aplinkomis ir veiks 60-ties kadrų per sekunde dažniu.

Taip pat atnaujintos Bondianos dalies  įnašas yra „Mi6 Ops misijų“ režimas, kuriame išvysime campaign režimo misijas, susidedančias iš įvairių aplinkų ir iššūkių žaidėjui. Žaidime galėsime išbandyti atnaujintą„ GoldenEye“ žaidimo internete režimą su žymiuoju 4 žaidėjų split-screen stiliumi ir 16 žaidėjų internetinėmis kovomis. Išvysime daugiau žemėlapių, ginklų ir veikėjų.

„GoldenEye 007: Reloaded“ išleidimas žadamas šį rudenį.