Leidėja „Square Enix“ patikslino, kuo skirsis studijos „tri-Ace“ kuriamo šeštojo „Star Ocean“ serijos žaidimo versijos „PlayStation 4″ ir „PlayStation 3″ konsolėms, remdamasis „Star Ocean Program“ transliacija informuoja „Gematsu“.

„PlayStation 3″ skirta „Star Ocean: Integrity and Faithlessness“ versija, kuri oficialiai bus išleista tik Japonijoje, pasižymės tokiu pačiu turiniu kaip ir toji, kurios sulauks „PlayStation 4″, tačiau nepalaikys specifinių šios konsolės funkcijų, tokių kaip „PlayStation Vita Remote Play“, taip pat veiks dvigubai mažesne kadrų kaita (30 FPS vietoje 60 FPS), raiška (720p vietoje 1080p) ir nusileis fizika, veikėjų modeliais, jų veidų animacijomis, aplinkos objektais, galiniais fonais, specialiaisiais efektais ir matomumo lauku.

Pabrėžtina, jog kalbėdama apie tiek vienos, tiek kitos versijos kadrų kaitą, „Square Enix“ pažymi, jog „kai kuriose vietose ji gali varijuoti“, visai kaip buvo 2009-aisiais „Xbox 360″ išleistame, o 2010-aisiais „PlayStation 3″ perleistame „Star Ocean: The Last Hope„.

„Star Ocean: Integrity and Faithlessness“ debiutuos Japonijoje kovo 31 dieną. Žaidimo išleidimo data kitose šalyse dar nepatvirtinta, bet Europoje ir Šiaurės Amerikoje jo tikimasi sulaukti šiemet.