Pasirodė nauja informacija, apie tai, kaip atrodys naujos kartos nešiojamoji SONY žaidimų konsolė PlayStation Portable 2. Nors apačioje pateikta informacija kolkas nėra oficialiai patvirtinta, tačiau teigiama, jog kompaniją ją perdavė savo partneriams, kuriantiems kompiuterinius žaidimus.

Visų pirma bene svarbiausias dalykas – konsolės galia. Ji bus išties didelė. Pasak šaltinių ji prilygs stacionariosios konsolės PlayStation 3 galiai. Tai, jog didžiosios PS3 koosolės sparta tilps į mažytę, delne nešiojamą PSP2 skamba išties įspudingai.

Kita nemažiau svarbi naujiena – jos pasirodymo data. Teigiama, jog konsolė dienos išvys dar šį mėnesį! Tai turėtų įvykti sausio 27-ąją dieną organizuojame renginyje. Tai bus uždaras renginys, skirtas tik kviestiniams svečiams. Tačiau kiti šaltiniai teigia, jog konsolę išvysime metų gale. Pasak jų tai įvyks ketvirtajame ketvirtyje. Taigi kaip bus iš tiesų pasakyti yra labai sunku.

Teigiama, jog naujos kartos SONY PlayStation konsolė turės didelį liečiamąjį ekraną. Pasak šaltinių konsolė turės net dvi kameras – viena bus skirta įspudingiausių akimirkų fiksavimui, o kita vaizdo pokalbiams. Su PSP2 turėtume lengvai naudotis internetu, kadangi jame rasime HSDPA ir 3G ryšius.