Kuo arčiau kalėdos, tuo daugiau konkursų. Du prizai ieško dviejų nugalėtojų!

Viskas ką reikia padaryti norint laimėti žaidimą — įrodyti savo potraukį gyvūnams arba „The Sims“ serijai. Todėl jums reiks:

ARBA
Nufotografuoti bent vieną, originalų „The SIMS“ serijos žaidimą kurį turite savo kolekcijoje.

ARBA
Nufotografuoti savo augintinį.

Ir viskas.

KONKURSO SÀLYGOS IŠSAMIAI
• Fotografuojate savo augintinį arba bet kurį, originalų „The SIMS“ serijos žaidimą. Nuotraukoje būtinai turi matytis lapas su užrašu games.lt, arba monitorius su atidaryto portalo vaizdu.

• Savo nuotraukas iki gruodžio 19d. siunčiate adresu artojas@games.lt; Laiško pavadinimas (subject) turėtų būti „Sims gyvūnai“, o pačiame laiške būtinai nurodykite savo games.lt slapyvardį ir kokią žaidimo versiją norite laimėti (Nintendo 3DS ar Sony PlayStation 3). Laiškai kuriuose nebus šiame punkte nurodytos informacijos, konkurse nedalyvaus ir bus perdirbti į kombinuotus pašarus.

Laukiate gruodžio 20d. kuomet paskelbsime nugalėtojus. Nugalėtojai bus renkami burtų keliu. Konkurse bus 2 nugalėtojai, kurių vienas laimės PS3, o kitas 3DS žaidimo versijas.

• Siųskite sumažintas (ne didesnes nei 600 taškų pločio) nuotraukas arba tiesiog nuorodas į savo albumus internete, taip visi būsim tikri, kad mūsų pašto dėžutę jos pasiekė sėkmingai.

• Visos nuotraukos turi būti 100% natūralios. Jokio fotošopo!

Tiek žinių! Visiems dalyviams sėkmės!

Už įsteigtą prizą dėkojame „Baitukui“!