Šio konkurso prizą gaubia konspiracijos. Paslaptinga, prizą įsteigusi organizacija, persiuntė mums kodą. Manoma, kad šis kodas slepia paties baisiausio, prieš modernią žmoniją naudojamo ginklo pavadinimą. Pažvelkite:

Po kiekvienu iš simbolių be abejo slepiasi raidės. Įdomiausia aišku yra tai, kad į šią konspiraciją paslaptingieji įtraukė ir games.lt komandą. Žemiau matote sąrašą komandos narių ir simbolius.

Kiekvienas komandos narys žino po jo simboliu paslėptą raidę ir TIK JÀ. Kiekvienas komandos narys yra pasiryžęs tą raidę išduoti, bet turėsime tai daryti atsargiai, kad TIE nepastebėtų.

Taigi. Galite mėginti nulaužti kodą patys arba galite sekti sąraše esančių narių veiklą.

Kadangi turime elgtis atsargiai, kiekvienas savo raides įpinsime į savo tekstus ar komentarus. Nemiga greičiausiai savo atskleis per „Facebook‘ą“, o Mek savo games.lt blog‘e. Žodžiu kiekvienas savaip. Galbūt duosime užuominų kur ieškoti raidžių šios temos komentaruose. Tai kiekvieno mūsų asmeninis reikalas.

Tiksliai žinau, kad šios temos komentaruose pasirodys ir paslaptingasis lankytojas. T.y. vienas iš mūsų lankytojų žino 1 raidę ir ją atskleis čia. Kas tai per lankytojas, deja nežinau.

Kaip bus atskleistos raidės? Norėdami išvengti brolijos persekiojimų, mes net nenaudosime simbolių. Tiesiog kažkur parašysime, kad „po mano simboliu slepiasi raidė …“. Grįžtate į šią temą, pažiūrite nick’ą, simbolį ir žinote kokia po juo slepiasi raidė. Paprasta kaip 2×2.

KONKURSO TAISYKLËS:
1. Iki rugsėjo 25 dienos, iššifruokite užrašą ir atsiųskite jį man, adresu artojas@games.lt
2. Laiško pavadinime (subj) įrašykite „Nulaužiau DE kodą“, o pačiame laiške būtinai nurodykite savo nick.
3. VISAS RAIDES PRIVALOTE RASTI PATYS. Jei ką pagausiu pasakinėjant — bausiu. RAIDŽIØ IEŠKOKITE PORTALO TURINYJE, nekamuokite konspiracijos dalyvių savo laiškais, skype ar asmeninėmis žinutėmis. Turėkite galvoje, kad jei nepaisysite taisyklių ir pas kažką prašysite raidžių asmeniškai, games.lt komandos nariai turi oficialų leidimą… meluoti.
4. Nugalėtojas bus traukiamas burtų keliu.

Jei turite daugiau klausimų ar kažko nesupratote, klauskite šios temos komentaruose.