Prieš kelias dienas rašėme apie tai, kaip paskutinės spaudos konferencijos metu „2K“ atstovas Jack Scalici pareiškė, jog „Mafia 2“ PS3 ir X360 versijos atrodo praktiškai vienodai.

„2K Games“ atstovas su slapyvardžiu 2K Elizabeth plačiau pakomentavo situaciją oficialiame kompanijos forume ir praskaidrino situaciją, pranešdamas, jog demonstracinė žaidimo versija yra tokioje stadijoje, kokia jau greitai bus parduotuvių lentynose.

„Dirbdami prie „Mafia 2“, mes optimizavome žaidimą taip, kad jis teiktų optimalią žaidimo patirtį nepriklausomai nuo platformos. Būtent dėl to tarp žaidimo versijų yra šioks toks skirtumas“.

Aš iš karto norėčiau pakomentuoti PS3 žaidimo versiją, kurioje nebus detalizuotos žolės ir didelio kraujo kiekio. Drabužių animacija taip pat yra mažiau pastebima, negu, pavyzdžiui, PC versijoje. Demonstracinė versija parodo tai, ką gausite pilnoje žaidimo versijoje“.

Kitaip tariant, „2K Games“ patvirtino daugelio spėjimus dėl blogos PS3 versijos, leisdami suprasti, jog geriau rinktis PC arbą X360 „Mafia 2“ versiją.