Nors „Samsung“ gaminamus „Android“ įrenginius vis persekioja bėdos, šis gamintojas nesėdi vietoje, ir gali greitai persiorentuoti ten, kur kvepia pinigais ir naujomis galimybėmis. Kad „Samsung“ tai puikiai sugeba, galime spręsti iš visai neseniai pristatytų „Samsung Series 5“ ir „Series 7“ planšetinių kompiuterių su „Windows 8“ operacine sistema. 

Paprastesnis, „Series 5“ naudos „Intel Atom“ pagrindu sukurta „Clover Trail“ procesorių, 11″ dydžio ekraną, 2GB operatyviosios atminties, bei 64GB talpos SSD diską. Tiesa, šio kompiuterio ekranas pasižymės jau gana pasenusia 1366×768 taškų raišką. Toks „kompiuteriukas“ sugebės funckionuoti net 9 valandas. 

Natūralu, kad techniškai „Series 7“ bus kur kas geresnis. Visų pirma tai ekranas. Jis palaikys pilnavertę 1080p rezoliuciją. Taip pat čia rasime 4GB operatyviosios atminties, 128GB SSD diską. Negana to, čia jau slėpsis kur kas geresnis „Intel Core i5“ procesorius. Tiesa, inovacijos kiek pakenks baterijos darbo laikui – jis sutrumpės per pus, ir kompiuteris galės dirbti ~4-6 valandas. 

Tiesa, kompiuterius puoš visai nebloga etikėte – už „Series 5“ prašoma $649, o „Series 7“ kompiuterį –  $1,119. Abiejų kompiuterių prekyba bus pradėta jau Spalio 26-ą dieną.