Atviro pasaulio vairavimo žaidimas „The Crew“ bus išleistas ir „Xbox 360″ konsolei, rašoma leidėjos „Ubisoft“ pranešime spaudai. Apie „PlayStation 3″ versija neužsimenama. Be „Xbox 360″, žaidimas numatytas asmeniniams kompiuteriams bei „Xbox One“ ir „PlayStation 4″ konsolėms. Visos jo versijos debiutuos tuo pačiu metu – lapkričio 11 dieną.

Vyresniojo „Ubisoft“ pardavimų ir rinkodaros viceprezidento Geoffroy Sardin teigimu, nors „The Crew“ buvo nuo pat pradžių kuriamas galvojant apie dabartinės kartos platformas, perkeltas į „Xbox 360″ jis pasižymės tokiomis pačiomis pagrindinėmis savybėmis, tokio paties mastelio dydžiu, tokia pačia misijų įvairove ir tokiu pačiu bendru vairavimo potyriu.

„Xbox 360″ versiją kuria „Asobo Studio“. Ji jau yra dirbusi su atviro pasaulio lenktynių žaidimais. Tokiu buvo jų 2009-taisiais pasirodęs „Fuel“, išsiskyręs net 14400 km² ploto žemėlapiu.

„Ubisoft“ taip pat anonsavo naujus beta testus. Liepą vykęs uždaras AK versijos beta testas bus pratęstas rugpjūčio 25 dieną. Savojo uždaro beta testo sulauks ir „Xbox One“ bei „PlayStation 4″ versijos. Jis prasidės rugsėjo pabaigoje.