„Angry Birds Space“ nebus išleisti „Windows Phone“ platformai. Tai patvirtino šio žaidimo kūrėjai „Rovio“.

Išleidus naujausią šio nepaprastai sėkmingo žaidimo dalį, „Rovio“ vadovas Peter Vesterbacka pasakė, jog net nebuvo planuojama pritaikyti „Angry Birds Space“ Microsoft kurtai platformai, nepaisant to, jog originalusis „Angry Birds“ buvo geriausiai parduodamas „Windows Phone“ žaidimas.

Kodėl? Pagal „Rovio“, jiems paprasčiausiai neapsimoka jo pritaikyti „Windows Phone“, nes tai jiems neatsiperka. Išleidus žaidimą šiai platformai atsiranda didelis įsipareigojimas nuolat palaikyti (angl. support) žaidimą. Taip pat, kad galėtų išleisti „Angry Birds Space“ žaidimą šiai platformai, jiems reikėtų pilnai perrašyti šio žaidimo programinį kodą.

„Žiūrint į šio žaidimo pardavimus, „Apple iOS“ ir „Google Android“ sistemose šio žaidimo pardavimai yra žymiai didesni negu bet kurioj kitoj platformoj.“, – pasakė „Rovio“ vadovas Peter Vesterbacka. „Mes norime patekti ant visų ekranų, tačiau turime apsvarstyti visas išlaidas skiriamas smulkesnėms platformoms. Su Windows Phone yra daug darbo techniškai palaikant šį žaidimą.“

„Rovio“ nepraneša savo tolimesnių planų ką darys su „Angry Birds“ frančize. Jie tikisi ilgai neužsibūti kaip žaidimų kompanija, ir planuoja netolimoje ateityje užaugti didesniems negu multimedia begemotas „Disney“.

Pagal „Rovio“ vadovą Peter Vesterbacka, „Angry Birds“ parsisiuntimų skaičius gali pasiekti milijardą per sekančius keletą mėnesių, o metų pabaigoje gali pasiekti netgi 2 milijardus.

Planuojama išleisti dar keturis „Angry Birds“ žaidimus šių metų pabaigoje.