Po ilgos tylos apie XCOM šaudyklę, kuri buvo dėmesio centre dar prieš paskelbiant ėjimais ir taktika pagrįstą XCOM: Enemy Unknown, kuris buvo 2012 metų geriausiųjų sąraše, pagaliau 2K Marin studija prabilo: šaudyklės kūrimas tikrai nėra nutrauktas ir jau netrukus, kaip jie patys sakė, sulauksime pakartotino XCOM šaudyklės pristatymo,sugrįžimo!Šis projektas pirmą kartą buvo paskelbtas dar 2010 metais, bet vėliau buvo sugrąžintas prie „braižymo lentos“. Kitaip sakant, visą šį laiką, kol apie žaidimą nebuvo girdėti nė žodžio, jis buvo perdaromas. Ir pasak kūrėjų, nuo tos dienos kai ši šaudyklė „dingo iš eterio“ ji drastiškai pasikeitė.

Štai kas parašyta 2K Games kompanijos blog’e:
XCOM pasaulis plečiasi. Ateinančiomis dienomis visas pasaulis pamatys visai šviežią ilgai lauktą taktinę šaudyklę, kurią kuria 2K Marin studija. Žaidimas evoliucionavo nuo praėjusio karto „E3 2011“ renginyje, kai pirmą kartą parodėme XCOM šaudyklę.Taip, mieli taktinių šaudyklių gerbėjai, tai nebus paprasta veiksmo šaudyklė! Šiame žaidime teks daryti visus planus gerai apgalvotai, o ne vien lekiant tiesiai ir šaudant blogiukus. Netgi, manoma, jog 2K Marin pakeitė žaidimo pavadinimą iš XCOM į The Burreau.

Klipas, kurį matote viršuje buvo įmestas vakar. Tai labai trumpas filmukas, kuris daugelio nuomone, netgi neturi prasmės. Klystat: klipą susistabdžius ties 0:15 galite pamatyti užrašą „APR 26 2K„. Didelė tikimybė, jog po dviejų dienų, o tai būtų šį penktadienį, sulauksime būsimosios XCOM (arba The Burreau) šaudyklės pristatymo. Laukiam!

VG247, Games.lt