„Tripware Interactive“ įkūrėjas Billas Munkas, kalbėdamas su „PC Gamer“ atskleidė, jog kooperatyvinė šaudyklė „Killing Floor“ sulauks antrosios dalies bei tuo pačiu pateikė ir pirmųjų detalių apie kuriamą žaidimą.

„Killing Floor yra paprastas žaidimas“, – sakė Munkas. „Tu turi ginklus. Tu pamatai kažką nenormalaus. Ir tu tai nužudai. Tu gauni už tai pinigus ir perki geresnius ginklus. Prasibrauni ir kartoji. Kuo smagesnė ši dalis yra, tuo sėkmingesnis žaidimas bus“.  

Pirmoji dalis sulaukė populiarumo dėl savo paprastumo ir žiaurumo. Kūrėjai žada, kad tai bus „nesveikas“ žaidimas ir pasižymės dar aukštesniu žiaurumo lygiu nei pirmoji dalis. Dar didesnis ginklų pasirinkimas, naujos vietovės bei „tanku“ ant tavęs besiraunantys mutantai. Besitaškančios mėsos, ant žemės besimėtančios galūnės, kraujai. Argi ne smagu? „Killing Floor 2“ žada dar labiau išplėtoti tai, kas pirmajame žaidime buvo geriausia ir pateikti tai naujame lygmenyje.

„Killing Floor 2“ bus prieinamas „Steam Early Access“ parduotuvėje „PC“ ir „SteamOS“ platformoms. Tačiau kada tiksliai galime tikėtis žaidimo, kūrėjai kol kas nutyli.