Neseniai San Fransicke vykusioje spaudos konferencijoje kompanija Konami anonsavo naują wrestling žanro žaidimą WWX: Rumble Rose. Jį kuria kompanijos divizija Tokyo mieste kartu su žinomu wrestling žaidimų kūrėjų Yuke’s (visa WWF Smackdown serija) ir Polygon Magic, kurie padėjo kurti kompanijai Tecmo žaidimus Ninja Gaiden ir Dead or Alive: Xtreme Beach Volleyball.
Šiuo metu nėra žinoma labai daug apie šį žaidimą, tačiau porą įdomesnių faktų jau galime atskleisti. Svarbi būsimo žaidimo proceso dalis bus priešininkės žeminimas. Jei šis veiksmas bus atliktas teisingai, jis gali priversti pasiduoti jūsų oponentę. Tačiau nepavykus šiam veiksmui jūsų varžovė ringe gali įeiti į galingesnę būseną ir panaudoti prieš jus naujus judesius. Žaidimą galima bus žaisti tiek dviese, tiek keturiese. Kaip teigiama (galite tuo įsitikinti iš pateiktų paveiksliukų), grafika bus viena geriausių iš visų PS2 žaidimų. Tačiau neigiama šio fakto pusė, kad greičiausiai žaidime nebus savų kovotojų kūrimo režimo.
Kaip jau tikriausiai supratote, šiame žaidime visos kovotojos — moterys. Tačiau kūrėjai žada daugiau negu gražius veidus ir figūras — ketinama padaryti tikrą wrestling’ą, su giliu ir įdomiu kovų procesu bei daugeliu žaidybinių režimų.