„Blizzard“ pranešė, kad jos populiarusis tinklinis vaidmenų žaidimas „World of Warcraft“ ir kol kas vienintelis jo papildymas „The Burning Crusade“ galiausiai pasirodė Rusijoje.

Visas žaidimas buvo pilnai išverstas į rusų kalbą ir dabar mūsų didžiosios kaimynės žaidėjai galės ne tik pradėti žaisti iš naujo, bet ir pasinaudoti rusiškai kalbančios žaidimo palaikymo komandos pagalba.

Šiuo metu „World of Warcraft“ jau yra išverstas į penkias kalbas. Pirmiausia pasirodė angliška, prancūziška ir vokiška žaidimo versijos, o kiek vėliau ir ispaniška.

„Rusiškos žaidimo versijos pasirodymas demonstruoja toliau besitęsianti mūsų pasiryžimą padaryti „World of Warcraft“ žaidimą kuo labiau prieinamą viso pasaulio žaidėjams“, – sakė „Blizzard“ įkūrėjas ir vadovas Mike Morhaime.

Rusų žaidėjai turės galimybę susikurti specialų rusišką vartotoją. Didžiausias jo privalumas – mažesnis mėnesinis mokestis, tiesa mokamas rubliais. Tačiau verta pažymėti, jog įsigijus tokį vartotoją bus galima žaisti tik rusiškuose serveriuose.