Prisimenant patirtį su WOW ir „WOW: Burning Crussade“ startais, net juokas ima. Pamenu medžiodavom savo kopijų kaip pamišę, parduotuvės nuolat vėlavo, o gildijų draugai neturintys tęsinio pavydžiai stoviniuodavo laukdami, kol vartai į Outland‘us atsivers ir jiems.

Su „WOW: Wrath of the Lich King“ jau buvo geriau. Dauguma parduotuvių žaidimą gavo laiku, lentynose puikavosi „Collectors Edition“ dėžės, panikos nebuvo, žaidimo užteko visiems norintiems. Kaip bus šiemet?
Gruodžio 7 dieną pasirodysiantį „World Of Warcraft: Cataclysm“ jau dabar galima užsisakyti visose „Topo Centro“ ir „Baituko“ parduotuvėse.

ATNAUJINTA: Dėmesio! Naktinių „WOW: Cataclysm“ startų geografija plečiasi! Naktį iš gruodžio 6 į 7 savo parduotuvių duris atvers ir „Topo Centras“.

VISØ NAKTINIØ WOW STARTØ LIETUVOJE VIETOS:
Vilnius
• „Baituko“ salonas „Akropolyje“ (Ozo g. 25);
• „Topo Centras“ (Ukmerges g. 240).
Kaunas
• „Baituko“ salonas prekybos salone „Mega“ (Islandijos pl.32);
• „Topo Centras“ (Savanoriu pr. 206 A).
Klaipėda
• „Topo Centras“ (Taikos 39).
Šiauliai
• Baituko salonas „Akropolyje“ (Aido g. 8).

„Topo Centras“ visiems užsisakantiems žaidimą iš anksto taiko 10% nuolaidą, žaidimą užsisakyti galite, bet kurioje parduotuvėje palike 20% dydžio avansą. Naktinio starto metu numatomos milžiniškos nuolaidos kitoms prekėms. Daugiau informacijos šioje naujienoje.

„Baitukas“ žaidimą rezervuoti leidžia visuose savo salonuose, o taip pat internetinėje parduotuvėje www.prekes.net (rezervuojant internetu reikia sumokėti pilną žaidimo kainą, tačiau nuošaliau gyvenantiems žaidėjams, žaidimas bus išsiųstas pora dienų iki starto, tad jis pasieks juos laiku).

Žaidėjams rezervavusiems išankstines žaidimo kopijas, abi parduotuvės garantuoja, kad jas atsiimti galėsite laiku.

NAKTINIAI STARTAI
Naktiniai „World of Warcraft: Cataclysm“ startai vyks Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose esančiose „Baituko“ parduotuvėse.

Prekyba žaidimu prasidės naktį iš gruodžio 6 į 7 (24:00 Lietuvos laiku). Jei ketinate apsilankyti štai detalės:

Vilniečiai šį kartą nešėls po miegančių žmonių langais (kaip tai darėm „Starcraft 2“ starto metu) ir yra kviečiami į „Baituko“ saloną Akropolyje (Ozo g. 25).

Kauniečiai kataklizmo liepsnas pasitiks prekybos centro „Mega“ (Islandijos pl.32) antrame aukšte. Jei bus per karštą naudosim vandenį iš greta esančio akvariumo!

Bahuriukai ir panikės iš Šiaulių, renkasi prekybos centre „Akropolis“ (Aido g. 8).

ŽAIDIMO KAINOS LIETUVOJE
Numatoma „World of Warcraft: Cataclysm“ kaina po starto 129.99 Lt. (Kolekcinė pakuotė ~ 290Lt.)

Games.lt primena, kad išankstiniams užsakymams „Topo Centras“ taiko 10% nuolaidas. Užsakantiems žaidimą iš anksto (ar perkantiems žaidimą starto naktį) „Baitukas“ siūlo 10 Lt. nuolaidas.

Tiek žinių iš Azeroto. Rinkitės kur jums arčiau ir patogiau. Gaminkitės marškinėlius/džemperius su gildijos emblemomis ir susitiksim eilėse!