Visi puikiai žinome žaidimų industrijos genijų Will’ą Wright’ą. Savo interviu „Guardian Unlimited“ jis patvirtino Spore išleidimą Wii konsolei ir išsakė savo mintis kodėl jo manymu Wii yra vienintelė konsolė galinti save vadinti tikrai naujos kartos aparatu.

Sims’ų kūrėjas prisimena, kad kažkos jo jau anksčiau klausė kas pasak jo yra „nauja karta“ ir ką „naujakartiško“ turi Playstation 3. Jo atsakymas buvo, kad vienintelė nauios kartos sistema, jo manymu, yra Wii, o PS3 ir Xbox360 tėra geresnės praeitos kartos versijos, bet pats žaidimų procesas tokspat. Wright’o nuomone Wii – didžiulis šuolis. Ne grafikoje, o žaidimo procese ir tame, kad juo gali naudotis įvairaus amžiaus ir kompiuterinio išprusimo žmonės. Taip pat jis teigia, kad „In some sense I see the Wii as the most significant thing that’s happened, at least on the console side, in quite a while.“ (laisvu vertimu tai būtų, kad Wii yra vienas reikšmingiausių iš kurį laiką nutikusių įvykių, bent jau konsolių pusėje).

Paklaustas, kaip sekasi Spore kūrimas ir ar paskutinės kūrimo stadijos sunkesnės už pradines atsakė, kad paskutinės stadijos visgi yra sudėtingesnės, nes nuo to kaip užbaigsi ir išgražinsi žaidimą labai priklauso ar jis žmonėms patiks.

Spore išleidimas numatomas kitais metais iškart daugeliui sistemų.