Praėjusių metų birželį pasirodęs MMO „Wildstar“ šį rudenį taps nemokamu.

To buvo galima tikėtis. Žaidėjų skaičius mažas, tad uždarbis iš prenumeratų dar mažesnis. O ir žaidimo leidėjos „NCSoft“ pirmojo 2015-ųjų metų ketvirčio uždarbio ataskaitoje skaičiai labai nykūs.

Žaidimo kūrimu užsiimanti studija „Carbine Games“ sako, kad visas žaidimas žaidėjams bus prieinamas nemokamai, įskaitant visus požemius, reidus, nuotykius, misijas ir PvP režimus. Dabartiniai bei buvę prenumeratoriai, žaidimui tapus nemokamu, sulauks tam tikro atlygio. Greičiausiai tai bus kažkokie niekučiai kaip išskirtinai ar kosmetiniai daiktai, leidžiantys pasipuikuoti prieš žaidimo naujokus.

Žinoma, galimybė užsisakyti prenumeratą liks, tačiau ji nebus privaloma. Prenumerata suteiks bonusų keliant veikėjo lygį ir reputaciją, gaminant daiktus, taip pat bus suteikiamas atitinkamas kiekis žaidimo valiutos, kurią bus galima išleisti žaidime esančioje parduotuvėje ant įvairiausių paspartinimų bei kosmetinių daiktų.

Perėjimo prie „free-to-play“ progą, „Carbine Games“ ketina perbalansuoti žaidimą taip, jog požemiai bei atvirojo pasaulio turinys suteiktų pakankamą iššūkį, tačiau nebūtų pernelyg sunkus. Bus supaprastinta žaidimo pradžia, apmokymai, žaidėjas galės kur kas greičiau ir lengviau įsitraukti į žaidimą.