Patikimi šaltiniai artimai susiję su „Call of Duty“ serijos kūrėjų komanda ne tik patvirtino, kad šiuo metu jau yra kuriama ketvirtoji dalis, bet ir atskleidė daug įvairios informacijos apie jį.

Šaltinio duomenimis, „Call of Duty 4“ šiuo metu jau yra kuriamas „Infinity Ward“ studijoje, kuri yra atsakinga už pirmas dvi dalis. Pagal trijų-kelių susitarimą tarp „Infinity Ward“, „Treyarch“ ir „Activision“, „Infinity Ward“ studija bus atsakinga už visų lyginių žaidimų kūrimą, o „Treyarch“ – už nelyginių, kaip „Call of Duty 3“.

Didžiausia naujiena „Call of Duty 4“ bus ta, jog jis pirmą kartą iškeliaus už Antrojo Pasaulinio karo ribų ir tikriausiai mes jau kausimės šių dienų pasaulyje. Tiesa, kol kas nėra duomenų ar kaip ir „EA“ „Battlefield“ serija pasuks į Artimųjų Rytų konfliktus.

Kol kas daug apie naujojo „Call of Duty“ techinius pasiekimus nėra kalbama, bet žinoma, kad šuolis į priekį tikrai bus. Jeigu įprastose šaudyklėse priešininko galvoje dažniausiai yra 3-4 kritiniai taškai, tai „CoD 4“ turės net 16. Bus galima, pavyzdžiui, tik numušti priešininko šalmą ar pataikyti į ausį.

Be įspūdingo vieno žaidėjo režimo, žadama pateikti ir įspūdinga tinklinį režimą, kuris palaikys iki 54 žaidėjų. Tačiau geriausia žinia visgi laukia AK savininkų, kadangi „Infinity Ward“ žada sukurti ir asmeniniams kompiuteriams skirtą versiją. Priminsime, kad „CoD 3“ buvo skirtas tik konsolėms.