Jūs tikriausiai jau buvote girdėję, jog „World Cyber Games“ kiberžaidynių Lietuvos atrankos turas pirmą kartą persikels į Laikinąją Sostinę – Kauną. Dar daugiau, jau šį šeštadienį-sekmadienį vyksiantis renginys pirmą kartą keis ir savo įprastą vietą.

Anksčiau „WCG“ atrankos Lietuvoje vykdavo skirtingų Vilniaus viešbučių konferencijos salėse, tačiau šiemet tradicija žada keistis. Visa turnyro veiksmo vieta kelsis į restoraną-klubą „Combo“, kuris yra įsikūręs Raudondvario plente 107.

Tik pažvelgus į pastatą, kur įsikūręs klubas, pirmiausia atkreipiamas dėmesys į įspūdingas vietoves aplink. Šalia – Nemuno ir Neries santaką. Galime tik spėti, jog pertraukose tarp kovų žiūrovai, o ir patys dalyviai, turės šansą pasigrožėti nuostabiais gamtos vaizdais. Tuo labiau, kad sinoptikai šiam savaitgaliui Kaune žada išties neblogus orus. Šeštadienį iki 26 laipsnių šilumos, tiesa bus šiek tiek apsiniaukę, o sekmadienį – net iki 30 laipsnių.

Tačiau netgi jei gamta sumanys iškrėsti keletą pokštų, atsidūrę restorano-klubo viduje tikrai neturėtume nusivilti. Visas „Combo“ restorano-klubo dydis yra išties įspūdingas – 700 kvadratinių metrų, kuriame laisvai telpa apie 1000 žmonių. Tiesa, sėdimų vietų kiek mažiau – 450.

Kaip galite įsitikinti iš žemiau esančių nuotraukų, viduje mūsų laukia išties jauki ir maloni atmosferan su daugybę vietos visiems: žiūrovams ir dalyviams. Taip pat pačiame klube yra 15 vaizdo projektorių, plazminių televizorių, kurių dėka žaidėjų veiksmus bus galima stebėti be jokių problemų visame klube.

Taigi, „WCG“ Lietuvos atranka jau šį savaitgalį. Nepražiopsokite, jeigu norite išvysti ne tik geriausius Lietuvos kibersporto žaidėjus, bet ir pabandyti laimėti „Xbox 360“ konsolę. Planuojama, jog varžybos dėl šio „Microsoft“ kūrinio prasidės kartu su viso turnyro pradžia. Daugiau informacijos apie tai – jau greit. Sekite Games.lt.

„Combo“ klubas


„Combo“ klubas


„Combo“ klubas


„Combo“ klubas


„Combo“ klubas