„Blizzard“ oficialiai patvirtino, kad jų naujasis tinklinis žaidimas nebus kuriamas pagal jau esančią žaidimų frančizę, o turėtų būti visiškai naujas projektas. Tiesa, šiuo metu jis yra labai ankstyvoje stadijoje.

„Mes dar negalime nieko reklamuoti apie mūsų naująjį MMO žaidimą, nes kol kas yra tik jo kiautas“, – kalbėjo „Blizzard“ atstovas.

„Mes jau pareiškėme, kad tai bus visiškai nauja žaidimų frančizė“, – kalbėjo jis. „Tai reiškia, kad jo mitologija, grafika, žaidimo mechanika yra kuriama visiškai nuo nulio. Tai nepaprastai didžiulis procesas, bet per jį mes jau esame ne kartą perėja. Mūsų žaidimai tą gali paliūdyti“.

Anksčiau buvo diskutuojama, kad būsimasis „MMO“ tikriausiai galėtų būti nauju „Starcraft“ serijos darbu. Tokiems gandams įtakos turėjo vieno iš „Blizzard“ įkūrėjo žodžiai. Jais buvo įvairiausiai manipuliuojama nuo pat „World of Warcraft“ pasirodymo.

Bet kiti „Blizzard“ vadovai pastaruoju metu nedviprasmiškai leido suprasti, kad naujasis žaidimas suks į visiškai kitą pusę, nei „WoW“.

Kad ir kaip ten bebūtų, naujasis žaidimas būtų pirmasis originalus „Blizzard“ produktas nuo pat „Starcraft“ pasirodymo 1998 metais. Pats laikas šiokioms tokioms naujovėms.