Talinas— Sveiki visi kibersporto gerbėjai ir žmonės, besidomintys žaidimais Baltijos šalyse. Skubame jums priminti, kad jau šį sekmadienį, rugpjūčio 26 dieną, prasidės Baltijos šalių „World Cyber Games“ atranka, kurios metu bus išsiaiškinti patys geriausi žaidėjai, kurie turės galimybės atstovauti savo šalį didžiajame finale Sietle, JAV.

Norime priminti, jog šiais metais didysis Baltijos šalių finalas persikėlė į Estijos sostinę. Šįmet „WCG“ renginys čia turėtų vykti itin išskirtinėje vietoje – Nacionalinėje Estijos Bibliotekoje. Daugiau apie šią naują ir išties įdomią „kibersporto erdvę“ – jau rytoj, kuomet mes galėsime jums pateikti visą informaciją tiesiai iš vietos.

Na, o šiuo metu „Games.lt“ jau yra Taline ir ruošiasi sekmadienį nuo pat 10.00 valandos ryte pateikti jums naujausia ir šviežiausią informaciją iš įvykio vietos. Taip pat ryte skaitykite: įspūdžiai iš bendros kelionės su latviais į Estiją, kur jūs sužinosite apie mūsų kaimynų norą „WCG“ kovas pradėti kiek anksčiau.

Atnaujinta: 15:40. FIFA rezultatai
Kadangi turėjome kiek mažiau galimybių stebėti FIFA kovas (renginio vietoje yra išties daug kompiuterių, kovos neveluoja, vienu metu lošiama daug žaidimų), tad galime šiuo metu jums pateikti tik bendrą rezultatą, kadangi „FIFA“ disciplinoje jau yra žinomi galutiniai rezultatai.

Iš lietuvių geriausiai pasirodė Cyrox (Lietuvai dar atstovavo ir Davis), kuriam pavyko užimti trečią vietą. Tuo tarpu latviai laimėjo pirmas dvi vietas ir užtikrintai įrodė, kad futbolą jie iš tiesų žaidžia gerai.

1. Andruxa (LV)
2. dragua (LV)
3. Cyrax

Starcraft rezultatai:
Lygiai tokia pati padėtis susiklostė ir su „Starcraft“ žaidimu, tad norėtume atsiprašyti šių dviejų disciplinų žaidėjų, kad jiems nepavyko skirti pakankamai dėmesio. Šiuo metu apie juos žinoma tik tiek, kad į finalą išėjo vienas lietuvis, kur jis turės susikauti su latviu Cool2die.


Atnaujinta 09:55
Sveiki, pagaliau galime su jumis sveikintis tiesiai iš įvykio vietos – Nacionalinės Estijos Bibliotekos, kur šiuo metu prasideda Baltijos šalių „World Cyber Games“ kiberžaidynių finalas.

Pirmosios kovos turėtų prasidėti jau apie 10 valandą. Šiuo metu visų šalių dalyviai ruošiasi kovoms. Visiškai neseniai taip pat buvo ištraukti ir „CS“ burtai, kurių metų komandos suskirstytos į dvi grupes, pagal nacionalinį principą.

A grupė
Eclipse (LV)
oLa (LT)
Yak (EE)

B grupė
Konkurentai (LT)
intoxicated (LV)
Synck (EE)

Kiti didžiojo finalo dalyviai:

FIFA 2007
Zidane (EE)
sapp (EE)
AndruXa (LV)
dragua (LV)
Cyrax – (LT)
Davis – (LT)

Need for Speed: Carbon:
K1cker (EE)
Stuntman (EE)
USSRxAlexio (LV)
TR (LV)
Ras1s (LT)
Hugo (LT)

WarCraft3: The Frozen Throne
Flex (EE)
WTE (EE)
Halva (LV)
Sauron (LV)
srs. Lose (LT)
Winner (LT)

StarCraft: Brood War
Frez (EE)
Gena (EE)
Cool2Die (LV)
Korporal (LV)
Kristijona (LT)
Pj_fan (LT)

O taip pat naujausias nuotraukas iš vakar dienos kelionės į Taliną jau galite rasti mūsų galerijoje.

Atnaujinta 12:50:
Šiuo metu labai sunku atnaujinti informaciją dėl itin „vėžliško“ (o gal reiktų sakyti estiško :)) interneto. Tad naujausius ne CS kovų rezultatus kol kas įmetu čia:
NFS: Carbon: Organizatoriai pasielgė labai įdomiai pirmoje kovoje susodinsami kautis abu Lietuvius. Taigi pirmąjame važiavime Ras1s įveikė Hugo 2:0. Vėliau sekusiame važiavime Hugo vėl pralaimėjo ir iš kovų jau pasitraukė.
Warcraft III: Pirmąją kovą srs.Lose vs Halva laimėjo 2:0. Vėliau sekė dar dvi Lietuvos atstovo kovos apie kurias oficialios informacijos dar neturiu. Galiu pasakyti tik tiek, kad kol kas Lietuvis žengia be pralaimėjimų. Kitas Lietuvos atstovas Winner taip pat, kol kas, žengia be pralaimėjimų.