Į pabaigą einant antrai turnyro dienai, pagaliau pradeda aiškėti ir pirmieji turnyro rezultatai, o pagrindinėje salėje sužaidžiama vis daugiau kovų.

Šiuo metu žaidėjai bando išsiaiškinti, kuriems gi iš jų atiteks turnyro rėmėjų prizai. Vilniuje kol kas bus išsiaiškinta tik „Warcraft III“ žaidėjas, kuriam atiteks didysis prizas – kelionė į didįjį finalą Monzoje, Italijoje. Taip pat jis gaus ir naują Samsung monitorių.

Tuo tarpu visų kitų žaidimų pirmų dviejų vietų laimėtojai gaus kelialapį į Baltijos šalių finalą Rygoje. Tuo tarpu trečiųjų vietų laimėtojai gaus po mp3 grotuvą.

Šiuo metu jau yra žinomi Starcraft laimėtojai, o jau greitai bus išsiaiškinta Warcraft, NFS: MW, FIFA ir CS laimėtojai.

3. ZAP

Atnaujinta 17:24: Jau išsiaiškinti ne tik Starcraft laimėtojai, kurie gali džiaugtis kelione į Rygą, bet ir du FIFA futbolininkai. Šiuo metu kaip tik vyksta ir NFS: MW finalas, bei Warcraft III finalai.

O CS scenoje ką tik sužaidė reset ir ZAP komanda. Kova buvo labai įdomi, kadangi pirmoje pusėje, reset komandai žaidžiant už teroristus, jie pralošė 12:3. Tačiau nepalūžo arba atsiliepė daugiametė patirtis lošiant pasauliniuose turnyruose ir jie sugebėjo laimėti bendru rezultatu 16:13.

Tuo tarpu pralaimėjusiųjų grupėje lošė Shift ir OLA. Pastaroji laimėjo 16:9, bei gavo progą pakovoti dėl vietos finale. Tuo tarpu ZAP iškritusi į pralaimėjusiųjų finalą, dar turi galimybę patekti į finalą, jei jiems pavyks iškovoti pergalę prieš OLA komandą. Taigi, liko vos dvi kovos ir bus aiškus, kas važiuoja į Rygą.

Atnaujinta 18:39: Vis likusiųjų žaidimų nugalėtojai jau išaiškinti. Dabar beliko tik CS arena, kur finale susitinka reset ir OLA komandos. Prieš tai vykusioje kovoje, pralaimėtojų finale, jie nugalėjo ZAP komandą.

Taigi, jau prasidėjo paskutinioji kova ir po jos bus apdovanoti nugalėtojai, bei baigsis Lietuvos WCG 2006 atrankos etapas. O visų žvilgsniai nukryps į Taliną.

Atnaujinta 19:09: Ir štai pagrindinį CS finalą įtikinamu rezultatu 16:4 nugalėjo reset komanda.