Prisistatyk, mūsų skaitytojams.
3BEPb:Man 20 metų, gyvenu Vilniuje. Warcraft III lošiu du metus. Klube Reset. Per dieną praleidžiu apie 5 valandas treniruotėse, nes namie neturiu normalaus greito interneto.

Apie tavo pasiekimus.
3BEPb:Antrus metus iš eilės esu WCG Lietuva čempionas. Taip pat esu laimėjęs keletą mini turnyrų.

Kaip jautiesi palyginus su praeitų metų WCG Korėjoje ir su šiais metais?
3BEPb:Į Korėją, 2003-iais važiavau šiaip, nes dar trūko patirties. Nieko nesitikėjau. Šiais metais sau pasakiau – turiu patekti į kitą etapą, nes jau esu pakankamai geros formos. Patekau tarp 32 geriausių ir esu labai patenkintas.

Su kuo buvo sunkiau lošti su titiluotu Shortround ar geru pažystamu Snake(DUNE)?
3BEPb:Sunkiausia kova buvo su Snake(DUNE), nes jau metus su juo žaidžiau. Mes buvome susitare, kad jeigu man reikės paskutinio mačo pergalės – jis man tiesiog nusileis. Jam tas mačas nieko nereiškė. Aš nebuvau nusiteikęs, todėl, kai pastebėjau, kad Snake žaidžia rimtai – susiėmiau, tačiau buvo per vėlu. Su Shortround buvo malonu žaisti: pirmas žaidimas, nusiteikimas geras. Stengiausi, jaučiausi stiprus ir nugalėjau.

Ar liksite su Snake draugais?
3BEPb:Taip. Jis atėjo ir viską paaiškino, kad jam grupės rezultatai jau nebuvo svarbūs, tačiau atvažiuoti į WCG ir pralošti visus mačus – blogai, todėl jis labai norėjo laimėti bent vieną.

Keletas komentarų apie 1/32 mačą su korėjiečiu Sog’u ar buvo šansų laimėti prieš jo elfus?
3BEPb:Važiuodamas į WCG net nesitreteniravau žaisti prieš elfus, nes prieš juos lošti beveik neįmanoma – yra disbalansas – orkai silpnesni. Prieš Shortround – buvo lengviau, nes jis nors ir žaidė už elfus – padarė klaidą – tai vienintelis šansas laimėti.
Prieš „korėjietišką elfą“ laimėti faktiškai neįmanoma, nes jie laikomi geriausiai pasaulio „elfais“ ir ta pati taktika, kaip prieš Shortround nebepasiteisino.

Kaip dėl kitų metų? Žinau, jog baigi mokslus ar dalyvausi kitų metų atrankoje į finalinį WCG etapą Singapūre?
3BEPb:Šiais metais baigiu mokslus, todėl nežinau, kaip bus kitais metais, nes jei pradėsiu dirbti – neturėsiu laiko treniruotis. Greičiausiai kitais metais nedalyvausiu WCG.

Ačiū už interviu ir sėkmės!