Warhammer 40,000: Dawn of War žaidimas turės tęsinį, pranešė leidėjų kompanija THQ ir kūrėjai Relic. Žaidimo išplėtimą nuspręsta kurti po jo pirmosios dalies didelės sėkmės, žaidimas buvo parduotas dideliais tiražais. Kūrėjai jau atskleidė ir būsimp išplėtimo prierašą, kuris skambės taip – Winter Assault.

Žaidimo istorija kažkur jau labai girdėta, bet… Galaktikoje siautėje begalinis karas žmonių imperija yra apsupta priešų ir kovoti labai sunku, tačiau viena išeitis yra laimėti prieš užpuolikus, tai jų imperatoriaus kosminis laivynas. Išpletime rasime tris priešų rases, kurios buvo ir pirmoje dalyje, tai paslaptingieji Eldar’ai, žiaurieji Orkai ir demoniškosios chaoso pajėgos.
Naujos priešų rasės sutaps su pratęsimo pavadinimu Winter Assault, na o Žmonių rasė išliks beveik nepakitusi nepakitusi. Kaip ir pirmoje dalyje Imperijos sargybiniai kausis su priešais visame pasaulyje įvairiausiuose mūšiuose. Žinoma bus ir nauja žaidimo kampanija, kurioje kaip minėjau, žmonės turės atsilaikyti prieš į žemę besiveržiančias priesų armijas.

Kaip pasiseks šį kartą Relic kūrėjams mes pamatysime jau šiais metais, tačiau tiksli išleidimo data tebėra nežinoma.