Pirmoji kova (iš penkių, kurias šiandien žais „Reset“) – prieš Complexity (JAV) vyko Dust2. Kas taps mūsų priešininku ir kokį lygį-„mepą“ lošime sužinojom tik prieš pat prasidedant kovai. Daug komandų vėluoja ir neatvyksta į mačus, todėl pastoviai keičiami grafikai. Ar tai organizatorių trūkumas ar tiesiog Paryžiaus įtaka – pasakyti negali niekas…

„Reset“ pradėjo už teroristus ir sugebėjo laimėti tik 4 raundus. Amerikiečiai tiesiog taškė mūsiškius į gabalus, nors prieš mačą to niekas nesitikėjo ir mums neprognozavo. Pirmiuosius raundus JAV komanda labai tiksliai atspėdavo visus „Reset“ veiksmus. Jokia taktika ir jos keitimas atrodė neišmuš priešininkų iš vėžių. Pirmosios žaibiškos atakos buvo atmuštos beveik be amerikiečių nuostolių. Įgavę iniciatyvą, ją išlaikė iki galo.

Pasikeitus pusėmis „Reset“ sugebėjo apginti bazes tik du kartus, nes amerikiečiai ypač tiksliai ir laiku naudojo „flešus“.

Galutinis rezultatas:

Antroji kova buvo su italų komanda Play.IT, kurios vadybininkas yra latvis Lexx. Jo nuomone Play.IT turi neblogus šansus, nes prieš pat turnyrą nemažai treniravosi užsienyje ir daugiausiai Danijoje. Lygis – Cbble.

Pradėję už teroristus „Reset“ praleido pirmą raundą, iš karto sekė toks pat trečias raundas. Įdomu, tai, jog po „Reset“ naudoja MP5+šarvų taktiką, kai priešininkai jau greičiausiai naudoja sunkesnius ginklus. Kartais paaukojus šarvus AK-47 naudai galima pasiekti įdomių rezultatų, kaip, kad buvo kai žaidė „Queens“ su „Megapolis“.

„Atidavę“ pirmus šešis raundus „Reset“ susiėmė ir išlaikė iniciatyvą keturis-penkis raundus. Čia pasireiškė Play.IT trūkumas – visgi patirties jiems trūksta labiau. Pirmieji keli laimėti raundai.. ir jiems pasirodė, jog galima atsipalaiduoti. Po to, kai jie gavo kelias „sausas“ kovas sunku buvo gražinti pradinį susikaupimą. Pirmoji pusė – 7:8 „Reset“ naudai.

Pasikeitus pusėmis „Reset“ iš karto pereina į agresyvų puolimą ir laimi 3:0, tačiau patys paleidžia kontrolę ir po poros praloštų kovų nebetenka pasitikėjimo savimi. Komandoje nėra tvirto lyderio, kuris galėtų prisiimti atsakomybę ir staigiai nuspręsti, kokia taktika reikėtų pulti. Puolimas pradeda strigti. Šaudymo įgūdžių neužtenka, kad jais galima būtų kompensuoti taktikos trūkumus. Play.IT laimi antrą mačo pusę 9:4

Galutinis rezultatas:

Trečioji kova vyko pačiame nemėgstamiausiame „Reset“ lygyje-„mape“ de_train. Vengrai jau iš pat pradžių demonstravo čempionišką elgesį: atvažiavę savo nuosavu mikroautobusu, prie įėjimo sukėlė tokį triukšmą, kad atrodė, jog turgus atvyko. Dideli grėsmingi vyrukai… tačiau mūsiškiai nenuleido galvų, net jeigu nepasisekė du kartus iš eilės. Įspūdingai sužaidę pirmą mačo pusę už anti-teroristus, „Reset“ antroje dalyje turėjo sunkumų perimdami kontrolę, tačiau drausmė ir truputis sėkmės atnešė taip ilgai lauktą pergalę.

Galutinis rezultatas:

Ketvirta kova antiteroristų lygyje-„mape“ -Nuke. Prieš danus „Incredible Teamaction“ arba IT. Pirmoji mačo dalis vyko, kaip ir įprasta tokio lygio turnyruose: teroristai bandė pulti ir gauti nors keletą laimėjimų, o anti – gynėsi. Pirmoje dalyje „Reset“ nesijautė stipriai. Galbūt jiems sutrukdė prieš tai pralaimėtos kovos, o galbūt netikėjimas, jog ir teroristai gali kažką nuveikti. Vėliau danai įrodė, jog pulti galima ir šiame „mape“. Pirmos dalies rezultatas: 12:3 „Reset“ nenaudai.

Antroje dalyje įvyko kažkas nepaiškinamai liūdno – „Reset“ iš karto pralaimėjo pirmus du įsibėgėjimo raundus. Vėliau jie dar sugebėjo laimėti penkis, tačiau 8-me raunde padarė keletą klaidų ir… vilčių patekti į kitą etapą jau nebeliko. Paskutinė kova jau nebelemia nieko.

Galutinis rezultatas:

Penktoji kova net neverta jokių komentarų. Šypsenos veiduose, nakaltas flirtas su Kipro komanda „The Minions“. Galima pasakyti tik, tiek: gerai, jog nereikėjo pratęsimo. Be to – smagi buvo treniruotė…

Galutinis rezultatas: