Sega paskelbė žaidėjus, kurie bus naująjame, profesionalaus teniso, simuliatoriuje Virtua Tennis World Tour. Žaidimas bus išleistas PlayStation Portable platformai.

Žaidime rasite Wimbledon‘o čempionus Roger‘į Federer‘į bei Venus Williams. Be jų žaidime išvysite ir kitus geriausius pasaulio tenisininkus:

[li]Andy Roddick[/li]
[li]Maria Sharapova[/li]
[li]Lleyton Hewitt[/li]
[li]Lindsay Davenport[/li]
[li]Tim Henman[/li]
[li]Juan Carlos Ferrero[/li]
[li]Tommy Haas[/li]
[li]Sebastien Grosjean[/li]
[li]David Nalbandian[/li]
[li]Daniela Hantchova[/li]
[li]Amelie Mauresmo[/li]
[li]Nicole Vaidisova[/li]

Naujausiame Virtua Tennis serijos žaidime žaidėjai galės susikurti savo žaidėją, pažaisti įvairiausius mini žaidimus, išbandyti savo jėgas originaliose aikštelėse. Žaidime taip pat bus daugeliui žaidėjų skirtas režimas, kuriame galės žaisti ne daugiau kaip keturi žaidėjai.

„Žaidėjai pagaliau galės susikauti su ryškiausiomis pasaulio teniso žvaigždėmis, dėka žaidimo Virtua Tennis World Tour bei PSP sistemos,“ sakė Scott A Steinberg, kompanijos Sega rinkodaros viceprezidentas.

Režime exhibition žaidėjui bus leista pasirinkti vieną iš teniso žvaigždių bei susikauti prieš kitus geriausius pasaulio tenisininkus. World tour režime žaidėjai turės susikurti savo žaidėją ir lavinti jo įgūdžius, taip kylant karjeros laiptais. Savo įgūdžius lavinsite žaisdami mini žaidimus.