„Tropico“ serijos kūrėja „Haemimont Games“ paskelbė, kad veiksmo vaidmenų žaidimą „Victor Vran“ jau galima išbandyti „Steam Early Access“ sistemoje.

Žaidėjams šiuo metu siūlomi du regionai su gausiu monstrų žudymu, kas suteiks 6 valandas smagaus žaismo. Siūloma išbandyti daugybe skirtingų ginklų, šarvų, daiktų, likimo kortų ir demono galių. Šiuo metu rasime keturių rūšių ginklus: kardus, šratinius šautuvus, kūjus ir rapyras. Žaidimą bus galima pasisunkinti naudojant „Hex“ daiktus, kurie sustiprins priešus, taip suteikiant žaidėjui didesnį iššūkį. Kovoje padės specialūs judesiai kaip šuoliai bei išsisukimai, taip pat yra galimybė pasijungti „Xbox“ valdiklį.

Įsigijusieji „Early Access“ versiją gaus specialų kosmetinį „Wanderer“ kostiumą kaip padėką. Žaidėjai pasižymės išskirtine išvaizda, tačiau jiems nebus suteikta jokių bonusų prieš tuos, kurie prie žaidimo prisijungs kada nors vėliau, po oficialaus žaidimo išleidimo.

Kūrėjai tikisi glaudžiai bendradarbiauti su žaidėjų bendruomene, jie mato tai kaip galimybę paversti „Victor Vran“ kuo geresniu žaidimu. Žadama, kad „Early Access“ versija tam tikrais laiko tarpais bus pildoma nauju turiniu, todėl padėkite kūrėjams pranešdami apie klaidas bei siūlydami savo idėjas.