EA atskleidė, kad naujasis futbolo žaidimas FIFA 08 turės visiškai naują online režimą, kuriame vienu metu galės žaisti dešimt žaidėjų. Tiesa, kol kas teigiama, kad šis režimas bus prieinamas tik PS3 ir X360 konsolininkams.

Režimas vadinsis Be A Pro: Online Team, ir leis vienoje komandoje žaisti iki penkių žaidėjų. Likę visgi bus valdomi konsolės. Kadangi vienas žaidėjas valdys vieną žaidėją, buvo sukurta ir gudri vaizdo pateikimo sistema. Kada žaidėjas nevaldys kamuolio, bus rodomas daugiau bendras vaizdas, o kai kamuolys atiteks žaidėjo valdomam futbolininkui, kamera priartės ir leis susitelkti į kamuolio valdymą.

Beje, būtina paminėti, kad šis Be A Pro režimas nebus prieinamas tik išėjus žaidimui. Tai bus nemokamas parsisiuntimas, kuris taps prieinamas prabėgus keletui savaičių nuo žaidimo išleidimo rugsėjo 28-ąją.Patys EA teigia, kad jų vizija pilnai žaidėjų valdoma futbolo komanda 11 prieš 11 – kaip tikrame futbole. Čia žaidėjams tektų daug rimčiau imtis žaidimo, kadangi tektų sudarinėti taktikas, strategijas bei žinoti savo vaidmenį viso žaidimo metu. Kalabama, kad toks, 11 prieš 11, režimas galėtų pasirodyti 2010-ųjų futbolo čempionato proga.

Be šios pagrindinės naujovės kaip visada – geresnis fizikos varikliukas, valdymas, nauji triukai ir t.t.