Pasiilgote iššūkių? Norite dar paklajoti po mirtimi dvelkiančias pilis ir ekrane išvysti „You’re Dead“ tiek kartų, kad net pasidaro juokinga? Na, Demon Souls ir Dark Souls žaidėjai šį jausmą gerai žino ir tikrai jo pasiilgo. Kadangi Kalėdų senelis video žaidimų šalyje apsilanko šiek tiek anksčiau, todėl šiandien mes sulaukėme Dark Souls tęsinio anonso! Taip, Dark Souls 2 jau kuriamas PC, Xbox 360 ir Playstation 3!

Nors be pačio tęsinio anonso svarbesnės informacijos dar nėra, bet yra žinoma, jog Dark Souls 2 valdysime visai naują veikėją ir būsime dalimi naujos istorijos ir atnaujinto pasaulio.

Tomohiro Shibuya, „From Software“ studijos direktorius, sako, jog žaidimas bus „labai šviežias, bet neatitrūkęs nuo serijos šaknų“. Tikėkimės, jog tai tiesa, nes šiomis dienomis taip sako daugelis kūrėjų.

Gaila, bet daugiau naujų Dark Souls 2 detalių nėra, nors gruodžio 20 dieną išeisiančiame „EDGE“ žurnalo numeryje bus rašoma dar niekam negirdėta informacija gauta tiesiai iš „From Software“ studijos štabo. O dabar pasidžiaukit pirmuoju Dark Souls 2 trailer’iu!


Dark Souls 2 – VGA 2012 Trailer by play3-live

VG247, Games.lt