Kalbėdamas su „NowGamer“, „Crytek“ generalinis direktorius Avni Yerli išreiškė susirūpinimą dėl dabartinės „Far Cry“ krypties.

Paprašytas įvertinti prieš mėnesį pristatytą „Far Cry 3“, „Crytek“ vadovas nebuvo viskuo patenkintas. „- Mums truputį liūdna, kad Far Cry po mūsų pasitraukimo ėjusiuose tęsiniuose neišsaugojo savo DNR“, – aiškino A. Yerli. – Aš manau, kad Ubisoft turi savo viziją apie tai, koks turi būti Far Cry, ir tegul jie jos laikosi, nes jie nuveikė tikrai neblogą darbą. Tik vis dėlto kažkaip trūksta tos Far Cry DNR.“

„Far Cry“, pasirodęs 2004 metais, buvo vadinamas geriausia tų metų pirmo asmens šaudykle ir netrukus atnešė didelę šlovę „Crytek“ studijai.

“ – Far Cry buvo žaidimas, praktiškai suformavęs Crytek. Tuo metu daugiau nei 70%  komandos narių neturėjo profesionalaus žaidimų kūrimo patirties, kas reiškia, kad jie dar niekada nebuvo dirbę prie jokio AAA klasės žaidimo. Įvertinus šias aplinkybes, tai („Far Cry“ sukūrimas, – Games.lt) buvo didžiulis pasiekimas tuometinei Crytek studijai, – „NowGamer“ duotame interviu kalbėjo „Crytek“ vadovas.

Tame pačiame interviu jis atskleidė, kad artimiausioje ateityje „Crytek“ ruošiasi paviešinti planus dėl tolimesnių „Crysis“ žaidimų.

NowGamer, Games.lt

9 Komentarai

 • Fisher_Hhleitz
  Posted 2011-07-13 14:35 0Likes

  Taigi.. Naujos Far Cry serijos dalys isties skiriasi nuo pirmojo zaidimo. 😉 Nesakau, jog tai blogai, taciau mano manymu tesinius reikejo kurti su „Far Cry DNR“, o tiek antraji, tiek busimaji treciaji zaidima isleisti kitu pavadinimu. 🙂

 • Maxwis
  Posted 2011-07-13 14:48 0Likes

  Teisingai jis čia kalba… Far Cry 1, man buvo, yra ir bus geriausias Far Cry serijos žaidimas. Far Cry 3, bent jau savo aplinka artimas pirmajam žaidimui, bet jei žaidime bus tie taškai kaip kokiam COD, tai tikrai man kaip pirmojo žaidimo gerbėjui bus taip sakant „in your face“.

 • anceOTD
  Posted 2011-07-13 15:00 0Likes

  Kas yra AAA klasės žaidimai?

 • R3p1cn
  Posted 2011-07-13 15:08 0Likes

  anceOTD rašė:
  Kas yra AAA klasės žaidimai?

  GTA IV, Sims, HalfLife ir visi kiti, didelių kompanijų kurti darbai.

 • Cybreras
  Posted 2011-07-13 15:39 0Likes

  Far Cry = Fan Cry

 • cepukas
  Posted 2011-07-13 17:24 0Likes

  Virsuje yra teisingi komentarai,far cry buvo nerealiai idomus,far cry 2,turejo ciut ne rpg sistema,kur galima turbint ir pirkt ginklus,bet as jos nepeikiu,visai patiko 🙂 ir nesveika zamelapi,bet jis buvo,toks nuobodus,as ji perejau,buvo puse bedos,bet nejau tu papildomu misiju,kur prie boksteliu gauni,tada isvis sitas game uzsitese iki numirimo gaimintojo. 🙂

 • SuperNova
  Posted 2011-07-13 20:56 0Likes

  Maxwis tai apie ką čia tu kalbi? Juk far cry 3 map bus atviras, o ne cod stiliaus..

 • Maxwis
  Posted 2011-07-14 06:42 0Likes

  (u) Su skaitymu, nekas?
  Tai ką aš sakau, map bus atviras, panašus į pirmąjį, bet jei bus už priešų nužudymus taškai kaip kokiam COD, tai jau bus „in your face“ gerbėjams.
  Pažiūrėk demo klipą youtube ir suprasi.

 • proDJ
  Posted 2011-07-14 07:24 0Likes

  Tiek Far Cry, tiek Far Cry 3 buvo ir bus aklas afektu prigrustas sandboxas kur eidavai saudydavai kaip nori ir kada nori. Avni Yerli pasakydamas, kad Far Cry 3 prarado savo DNR, ne del to, kad jis pamates gameplay susirupino koks atbukes zaidimas, ir „turbut jame reiks pyskint visus iseiles“. Manau jis turejo daug subtilesnius dalykus, sunku dar kazka pasakyt, bet pvz Far Cry 3 perspaustas real time CINEMATIC, viskas sudramatizuota, omg tave imeta i vandeni su plyta tu skesti bet isilaisvini, pakyli su sraigtasparniu numusa su raketa, bet vistiek lieki gyas, nesakau, kad realybes nebuvimas yra blogai, kaip tik gerai, bet ne tokiais keliais reiktu eiti, tai praieitas etapas. Ir labai teisingas Cybreras pastebejimas Far Cry tapo Fan Cry nesuprantu kodel jam dedami minusai.

Komentuoti