Jeigu jums atrodo, jog žaisdami internete galite šnekėti ką tik norite, tai pagalvokite dar kartą. Naujausias incidentas JAV, Oregono valstijoje įrodė, jog negalima kalbėti kas tik šauna į galvą, ypatingai jeigu tai gan destruktiškos mintys.

Visa istorija prasidėjo tuomet, kai vienas 19-os metų Frostburgo valstijos universiteto studentas žaisdamas „Call of Duty 4“ per „Xbox Live“ pareiškė iššaudysiantis visus Marylando mokyklos mokinius.

Tai perskaitę, kiti „COD4“ mačo dalyviai nedelsiant apie šį atvejį pranešė policijai, kuri iškart ėmėsi veiksmų. Visos mokyklos regione buvo uždarytos, o visi mokiniai perspėti apie situaciją. Taip pat policija iškart pradėjo dirbti su „Microsoft“ ir interneto tiekėjumi, kas galiausiai leido susekti grasintoją.

Ilgai netrukus jis iš savo studentų bendrabučio buvo išvestas su antrankiais. Jam buvo pateikti dveji kaltinimai sutrikdžius mokyklos darbą. Už šiuos nusižengimus jam gresia kalėjimas iki vienerių metų ir 5000 dolerių bauda.

Tiesa, galiausiai policija apieškojusi vaikino kambarį teigė neradusi jokių ginklų, o pats studentas tikino niekados neturėjęs jokių kėtinimų įvykdyti savo grasinimus.